МЕНЮ


11:47

Протягом останніх років на Кіровоградщині було засуджено кількох "чорних" ріелторів, які, користуючись юридичною безграмотністю своїх клієнтів та зловживаючи їхньою довірою, виманювали в них житло чи великі грошові суми. Зазвичай винесенню вироків у цих справах передували довгі й нудні розслідування, а дехто із потерпілих до того, як домогтися торжества справедливості, здобув репутацію людини, котра своїми фантазіями відволікає правоохоронців від важливої роботи. Не вірять поки що в міліції і кіровоградці Марії П., котра також стверджує, що постраждала від “чорного” ріелтора. Принаймні, правоохоронці не горять бажанням порушувати кримінальну справу за заявою Марії П. Та про все по порядку.

переглядів: 872
11:41

Апеляційний суд Києва днями переглянув кримінальну справу стосовно екс-нардепа Віктора Лозінського, засудженого торік до 15 років позбавлення волі за вбивство жителя Кіровоградщини Валерія Олійника.

переглядів: 1088
11:35

В обставинах закупівлі близько року тому управлінням ДАІ УМВС в Кіровоградській області бензину на суму 3 мільйони 450 тисяч гривень розбиралася недавно адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету України.

переглядів: 1059
11:04

П’ятого квітня народний хореографічний ансамбль "Росинка" обласного центру дитячо-юнацької творчості відсвяткував своє 30-річчя концертом "На крилах мрій" в обласній філармонії.
Знайомство глядачів з колективом розпочалося у фойє філармонії, де були виставлені стенди зі світлинами різних років як окремих танцювальних номерів ансамблю, так і всього його колективу, вирізки з періодичних видань із розповідями про "Росинку", грамоти, подяки та інші нагороди, здобуті нею в різні роки і в різних країнах.

переглядів: 866
09:13

Поки міська влада спільно з комунальними підприємствами, колективами навчальних закладів, промислових підприємств у рамках акції "Чисте місто" наводить лад у парках і скверах, на вулицях Кіровограда, деякі кіровоградці зі свинячими звичками зводять цю роботу нанівець, перетворюючи місця масового відпочинку на сміттєзвалища.

переглядів: 860
14:38

З настанням перших погожих днів місто заполонили стихійні торговці. Хто харчами торгує, хто різним крамом. Обирають переважно місця, повз яких найбільше проходить людей – стають на тротуарах, алеях поблизу офіційних ринків. Нічого за торгівлю не сплачують, зате покупців перехопити встигають. Минулого номера "Вечірня газета" розповідала про таку "стихійну точку" біля ринку "Новомиколаївські торгові ряди". Та ж картина – поряд із ринком "Полтавським", біля інших торговельних закладів.

переглядів: 1281
14:35

Давно очікувана мешканцями 101-го мікрорайону подія – відкриття аптеки – відбулася минулої середи за участі кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса, секретаря міської ради Ігоря Волкова та директора ТОВ "Аптекар-груп" Геннадія Заболотного.

переглядів: 1035
12:57

Чотири роки тому у Кіровограді вперше в Україні було впроваджено проект зі створення дитячих закладів нового типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Він отримав чудову назву "Наш дім". Адже лише у власному домі можна жити дружно, затишно та по-сімейному згуртовано.

переглядів: 1030
12:44

У Кіровограді починають ремонтувати дороги. Дорожники спочатку заасфальтують ями, які з’явилися на дорогах після зими, а після проведення тендеру перейдуть і до капітальних робіт.

переглядів: 887
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.47666 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua