МЕНЮ


12:35

Кіровоград отримав додаткову субвенцію з державного бюджету у розмірі вісім мільйонів гривень. Ці кошти депутати Кіровоградської міської ради розподілили на другому засіданні п’ятнадцятої сесії міської ради, яке відбулося 30 березня.

переглядів: 888
12:33

На два з половиною мільйони гривень менше, ніж у 2010-му, витрачено торік Кіровською та Ленінською районними в Кіровограді радами на утримання своїх виконавчих органів. Проте заощаджувати цим органам влади ще є на чому. Потреба в економії підсилюється тим, що теперішня каденція цих райрад є для них і останньою (у жовтні минулого року Кіровоградська міська рада ухвалила рішення, відповідно до якого наступні вибори до Кіровської та Ленінської районних не проводитимуться).

переглядів: 891
12:27

30 березня відбувся заключний тур (пляжний волейбол) І міської спартакіади серед депутатів та працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганнях з пляжного волейболу в закритих приміщеннях, що проходили в спортивній залі факультету фізичного виховання КДПУ ім. Володимира Винниченка, взяли участь представники депутатського корпусу і виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.

переглядів: 913
12:21

Виявляється, шість відсотків кіровоградських старшокласників вважають, що вони здатні на злочин, 57 відсотків навіть не припускають такої можливості, а ще 37 не знають, спроможні порушити закон чи ні.

переглядів: 1008
12:15

Про те, як повертатимуть вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР частину їх коштів (до однієї тисячі гривень), розповіли у понеділок на прес-конференції начальник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин і начальник філії Кіровоградського обласного управління АТ "Державний ощадний банк України" Юрій Кабов.

переглядів: 2020
12:12

В останній день березня управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради спільно з головним управлінням агропромислового розвитку ОДА органі- зували на площі Богдана Хмельницького ярмарок.

переглядів: 892
12:08

На початку травня колектив академічного обласного музично-драматичного театру імені М. Кропивницького розпочне підготовку нової вистави, яку покаже на відкритті нового театрального сезону – вже у новому приміщенні. Ця інформація прозвучала на нараді, яку провів у театрі голова ОДА Сергій Ларін.

переглядів: 760
12:04

Більше 13 тисяч жителів Кіровоградщини уже прозвітували перед податковою про свої минулорічні заробітки. Заявлені ними доходи загалом складають понад 87 мільйонів гривень. У деклараціях двох із цих громадян йдеться про суми понад мільйон гривень.

переглядів: 767
12:01

Першого заступника голови міської ради організації ветеранів України Володимира Зуєва знають чимало кіровоградців – людей похилого віку. Знають як людину, яка віддана своїй роботі, яка завжди тримає своє слово і зробить все, щоб допомогти усім, хто до неї звертається.

переглядів: 911
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.4364 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua