МЕНЮ


13:29

Когда выбор курорта был сделан и заветные путевки в Турцию для всей семьи в аккуратных конвертиках уже лежат на столе, самое время хорошенько подумать над тем, что взять с собой и составить список всего, что может понадобиться.

переглядів: 2170
12:29

У Кіровограді триває медико-соціальна акція «Здорові жителі – здорове місто», яка була започаткована у квітні минулого року. За цей період медогляд за місцем проживання пройшло понад десять тисяч мешканців міста. А у нинішньому році – чотири з половиною тисячі кіровоградців. Медогляди пройшли у 20 мікрорайонах. У нинішньому році вони вже відбулись на базі п’ятої міської поліклініки, на Балашівці, Завадівці, в амбулаторії загальної практики селища Гірничого, нині триває обстеження мешканців Великої Балки.

переглядів: 1394
09:14

Лето уже не за горами – самое время привести в порядок свой организм, в частности, фигуру. Тренажерные залы, фитнес-центры, бассейны – на все это необходимо регулярно тратить немалые деньги и время. Однако существует бесплатный вариант, который поможет за короткий срок подтянуть тело и подправить здоровье. Речь идет о пробежках.

переглядів: 2723
09:09

Во многих магазинах и крупных торговых сетях установлены счетчики, позволяющие вести учет посетителей, в определенный промежуток времени пошедших в помещение и покинувших его. Обычно они располагаются при входе – на дверях или на витрине.

переглядів: 1977
15:42

Торговельна галузь Кіровограда продовжує розвиватися. Відкриття у 2011 році нових об’єктів торгівлі забезпечило створення 718 робочих місць, а за чотири місяці 2012 року в закладах торгівлі знайшли собі роботу ще 111 кіровоградців. Про це повідомила на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради Тетяна Бєлова, яка звітувала про стан і головні завдання сфери торговельного обслуговування населення в обласному центрі.

переглядів: 2240
15:40

Особливістю відзначення Дня захисту дітей цього року є організація святкування в мікрорайонах Кіровограда. Дітям буде де розважитися, позмагатися та поспілкуватися з однолітками. Першого червня на майданчиках біля всіх дитячо-юнацьких клубів відбуваються цікаві ігрові програми, розраховані на різний вік та уподобання у виборі дозвілля.

переглядів: 1652
14:32

Поехать хорошо отдохнуть с детьми – это мечта многих родителей, которую зачастую не получается воплотить в реальность по причине чрезмерно высокой стоимости. Но есть страны, где для детей представляются серьезные скидки, что позволит существенно сэкономить.

переглядів: 1511
14:21

Какой предмет верхней одежды может быть элегантнее и уютнее в прохладные осенние дни, чем пальто? Оно является основным элементом в создании демисезонного ансамбля, всегда стильно выглядит в сочетании с умело подобранными аксессуарами и обувью.

переглядів: 3440
13:51

Для многих домохозяек уборка квартиры становится рутинной работой, которая занимает слишком много свободного времени. Создается впечатление, что горы посуды растут сами собой, а пыль появляется неоткуда. В результате, появляется ощущение полного изнеможения, бессилия, а затем и раздражения. Но «бороться» за чистоту приходится.

переглядів: 2336
1 2 3 ... 10 11 12 »
pgt 0.50372 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua