МЕНЮ


08:41

У Світловодському районі Кіровоградської області працівники міліції спільно зі співробітниками Державної екологічної інспекції в області затримали двох жителів сусіднього району із незаконно виловленою рибою у Кременчуцькому водосховищі.

переглядів: 767
08:41

Працівники Кіровоградського РВ УМВС в області затримали на місці злочину раніше судиму 48-річну жительку району за підозрою у замаху на вбивство свого 47-річного співмешканця.

переглядів: 879
08:40

Працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Кіровоградській області викрили діяльність підпільного ігрового залу, який функціонував у місті Світловодську.

переглядів: 882
08:40

Відповідно до вимог Податкового Кодексу України (далі – ПКУ), у разі, коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов'язання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству або виходить за межі повноважень контролюючого органу, встановлених цим Кодексом або іншими законами України, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.

переглядів: 1310
08:39

Як з’ясувалось під час слідства, останній, маючи в наявності дозвільні документи на виготовлення альтернативного палива, шляхом змішування компонентів отримав бензин марки А-95, який відноситься до підакцизної групи товарів. В порушення вимог Податкового Кодексу України директор не задекларував та не сплатив 542,7 тис. грн. акцизного податку з товарів, вироблених на митній території України.

переглядів: 987
08:39

Порушення законодавства допомогли встановити спеціалісти Кіровоградської митниці в результаті проведення невиїзної документальної перевірки.

переглядів: 762
08:38

”Пульс податкової» – це «гаряча» телефонна лінія, що працює за принципом call-back (зворотнього зв‘язку). Робота проекту спрямована на подолання корупції всередині податкової служби.

переглядів: 969
08:38

Відповідно до ст. 296 Податкового кодексу України фізичні особи-підприємці, що обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої і другої груп, а також платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів, у якій щоденно, за підсумками робочого дня, відображають отримані доходи.

переглядів: 1117
08:37

Чергову крапку в антикорупційній діяльності правоохоронних органів Кіровоградщини поставив Компаніївський районний суд.

переглядів: 935
1 2 »
pgt 0.47658 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua