МЕНЮ


17:15

До Дня перемоги у Кіровоградській міській лікарні швидкої медичної допомоги та Центральній міській лікарні урочисто відкрито палати для ветеранів. У вівторок у першому лікувальному закладі під час виїзної прес-конференції їх оглянули й журналісти. Переконалися на власні очі – міська влада та колектив лікарні зробили все для того, аби пацієнтам тут було комфортно.

переглядів: 899
16:53

З Державного бюджету для Кіровограда виділена субвенція на соціально-економічний розвиток регіону в розмірі восьми мільйонів гривень, які будуть використані на ремонт ряду закладів освіти, соціальної та комунальної сфер. Одним із розпорядників коштів буде управління капітального будівництва міської ради, тому ми звернулись до його начальника Віктора Ксеніча з проханням детальніше розповісти, які роботи виконуватимуться протягом року.

переглядів: 855
14:47

Мабуть, тільки у Кіровограді додумалися позбавлятися дерев, що заважають будівництву, з допомогою отрути. Кілька років тому таке вже було на вулиці Героїв Сталінграда. А днями дірки у двох деревах – акації та каштані – на вулиці 50 років Жовтня помітили громадські інспектори. Каштан уже почав засихати. За дивним збігом обставин власник магазину, що поряд, запланував зробити до свого закладу прибудову.

переглядів: 979
pgt 0.40048 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua