МЕНЮ


15:17

Бажання навести лад у сфері зовнішньої реклами Кіровограда примусило міську владу більш радикально взятись за власників рекламоносіїв, які не виконують укладені договори щодо тимчасового розміщення рекламних засобів, незаконно їх встановлюють.

переглядів: 1004
15:13

Сімнадцятого травня в обласній філармонії відбувся святковий концерт народного художнього колективу України театру танцю «В гостях у казки» з нагоди його тридцятиріччя.

переглядів: 1425
15:12

Про реалізацію трьох з восьми ініціатив громад Кіровоградської області завдяки перемозі у конкурсі малих проектів адвокаційного спрямування «Ідея – дія – результат» розповіли журналістам голови громадських організацій «Посол-плюс», Компаніївської ГО «Взаємодія» та молодіжної ГО «Південна Ліга».

переглядів: 942
15:11

На порядку денному кіровоградської міської влади стоїть питання створення притулку для бездоглядних тварин. З цієї нагоди перший заступник міського голови Василь Дзядух провів нараду, на яку були запрошені представники служб, що мають втілити ідею у життя, а саме начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч, начальник відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Юлія Яндович, головний інженер проектів ПРАТ «Інститут «Кіровоградагропроект» Валерія Хлопенюк та директор комунального підприємства «Універсал-2005» Віктор Панішко.

переглядів: 1210
15:07

Опитування серед громадян показало, що одне з найкращих місць відпочинку влітку – біля води. Але нерідко під час дозвілля люди забувають про безпеку. Найчастіше винуватцями трагедії є самі відпочиваючі.

переглядів: 665
15:06

Пільги щодо збору за першу реєстрацію транспортного засобу визначені статтею 235 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

переглядів: 637
15:05

За чотири місяці поточного року кількість платників, які оцінили переваги електронного звітування, зросла ще на 3%. Якщо на початок року декларації з ПДВ в електронному вигляді надсилали 91,3% платників, то на сьогодні вже понад 94 відсотки.

переглядів: 800
15:04

Директор приватного підприємства, користуючись послугами «конвертаційного центру», зменшував податкове навантаження шляхом відображення у податковій звітності операцій з фіктивними суб’єктами господарювання.

переглядів: 800
15:03

Як вже повідомлялося раніше, останній вимагав в підприємства винагороду в особливо великих розмірах за недонарахування коштів в ході позапланової документальної перевірки.

переглядів: 673
1 2 »
pgt 0.47573 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua