МЕНЮ


15:42

Торговельна галузь Кіровограда продовжує розвиватися. Відкриття у 2011 році нових об’єктів торгівлі забезпечило створення 718 робочих місць, а за чотири місяці 2012 року в закладах торгівлі знайшли собі роботу ще 111 кіровоградців. Про це повідомила на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради Тетяна Бєлова, яка звітувала про стан і головні завдання сфери торговельного обслуговування населення в обласному центрі.

переглядів: 2153
15:40

Особливістю відзначення Дня захисту дітей цього року є організація святкування в мікрорайонах Кіровограда. Дітям буде де розважитися, позмагатися та поспілкуватися з однолітками. Першого червня на майданчиках біля всіх дитячо-юнацьких клубів відбуваються цікаві ігрові програми, розраховані на різний вік та уподобання у виборі дозвілля.

переглядів: 1560
14:32

Поехать хорошо отдохнуть с детьми – это мечта многих родителей, которую зачастую не получается воплотить в реальность по причине чрезмерно высокой стоимости. Но есть страны, где для детей представляются серьезные скидки, что позволит существенно сэкономить.

переглядів: 1466
14:21

Какой предмет верхней одежды может быть элегантнее и уютнее в прохладные осенние дни, чем пальто? Оно является основным элементом в создании демисезонного ансамбля, всегда стильно выглядит в сочетании с умело подобранными аксессуарами и обувью.

переглядів: 3396
13:51

Для многих домохозяек уборка квартиры становится рутинной работой, которая занимает слишком много свободного времени. Создается впечатление, что горы посуды растут сами собой, а пыль появляется неоткуда. В результате, появляется ощущение полного изнеможения, бессилия, а затем и раздражения. Но «бороться» за чистоту приходится.

переглядів: 2271
09:59

Днями апеляційний суд Кіровоградської області розглянув справу за протестом першого заступника прокурора області на постанову Гайворонського районного суду у справі про адміністративне правопорушення вчинене дільничним інспектором Гайворонського РВ УМВС в області.

переглядів: 1251
09:58

Органами прокуратури області постійно проводиться робота щодо захисту в судовому порядку інтересів держави у бюджетній сфері.

переглядів: 900
09:57

Органами прокуратури Кіровоградщини проведено перевірки в органах внутрішніх справ на предмет додержання останніми вимог Закону України «Про попередження насильства в сім’ї». Виявлено суттєві порушення.

переглядів: 935
09:56

Учора ввечері працівники прокуратури спільно працівниками Кіровоградського слідчого ізолятору, відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції управління державної пенітенціарної служби в області у кімнаті догляду персоналу установи в особистих речах молодшого інспектора відділу режиму охорони виявили та вилучили 56.77 гр марихуани та пакетик з 20 капсулами трамадолу.

переглядів: 859
1 2 »
pgt 0.50404 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua