МЕНЮ


17:52

Вихованці дитячо-юнацьких клубів Кіровограда напередодні Дня матері, що відзначається щороку другої неділі травня, вирішили привітати всіх мам міста, вручаючи на вулицях обласного центру вітальні листівки, виготовлені ними ж. Цю ініціативу малечі радо підтримали у відділі сім’ї та молоді міської ради, тим самим започаткувавши акцію "Від усієї душі".

переглядів: 961
17:42

Обговорення креативних ідей зі створення бренду Кіровограда триває. Минулого тижня вже втретє наше місто відвідав російський урбаніст Денис Візгалов. Разом із ним прибули історик, культуролог, кандидат філологічних наук, автор низки робіт з проблем сучасної культури та спеціаліст з міського дозвілля, автор проекту "Велоніч як диво" Сергій Нікітін та економіко-географ, політолог, доктор географічних наук Леонід Смирнягін. Московські гості перебували у нашому місті два дні. Відбулись зустрічі із громадськістю, депутатами місцевих рад, представниками влади та бізнесу, керівниками молодіжних організацій і танцювальних колективів.

переглядів: 717
17:16

На адресу "Вечірньої газети" надійшов лист від кіровоградців, мешканців будинку на вулиці Куроп’ятникова, 25, з проханням допомогти відновити роботу ліфта. "Наш будинок – колишня "малосімейка". Тут живуть молоді сім’ї з малими дітьми. А ліфт уже півроку не працює. От і спробуй спуститись чи піднятись на верхні поверхи з дитячим візочком та дитиною на руках. Живуть тут і літні люди, для яких верхні поверхи – нездоланна перешкода. Наші неодноразові звертання до ЖЕКу №13 жодних результатів не дали. Ми не розуміємо, чому ліфт відключили, адже він справно працював".

переглядів: 1029
16:59

Реєстрація районних у місті Кіровограді та міських утворень політичних партій здійснюється реєстраційною службою Кіровоградського міського управління юстиції.

переглядів: 707
15:17

У травні традиційно стартує "шашликовий сезон", при цьому нерідко м’ясо на шашлик та інші пікнікові страви кіровоградці купують на стихійних ринках, "бо там дешевше". Однак ця дешевизна може обернутися серйозними неприємностями і навіть призвести до смерті, адже ніким не перевірене м’ясо може містити збудник небезпечного паразитарного захворювання – трихінельозу.

переглядів: 936
14:49

Як тільки усталилася тепла погода, у Кіровограді почастішали випадки захворювань на гострі кишкові інфекції. Хворіють і дорослі, і діти (особливо малюки до семи років).

переглядів: 954
12:49

У травні Микола Барабуля – колишній начальник відділу культури та туризму Кіровоградської міської ради, а нині художній керівник БК "Авіатор", директор центру "Кіровоградщина авіаційна", відзначає 60-річчя. Багато хто знає Миколу Івановича як досвідченого фахівця, вмілого керівника та організатора. А ще він – незмінний головний Дід Мороз Кіровограда, талановитий поет, вмілий рибалка та кулінар, людина з надзвичайним почуттям гумору, яка вміє створити гарний настрій оточуючим. Микола Іванович – давній друг редакції "ВГ", і, до речі, саме наша газета першою опублікувала гумористичні вірші, які він почав писати зовсім недавно. Ось саме про поезію (і не тільки) ми й вирішили поговорити.

переглядів: 1851
12:39

В умовах ринкової економіки, коли право на працю реалізується не через соціальні гарантії, а через особисту ініціативу, проблема зайнятості молоді набуває особливої гостроти.

переглядів: 902
12:24

Роботодавець – ключова постать у забезпеченні стабільності на ринку праці, розвитку системи трудових відносин на принципах соціального партнерства, злагоди у суспільстві. Саме він відіграє головну роль у збільшенні обсягів виробництва вітчизняної продукції, наповненні державної скарбниці, створенні нових робочих місць, організації постійної та тимчасової зайнятості для безробітних.

переглядів: 1056
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.45852 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua