МЕНЮ


12:12

У скоєнні серії шахрайств визнано винною 54-літню кіровоградську підприємицю Ганну Брайченко. Згідно з вироком Кіровського районного суду, ця бізнесвумен із селища Нового виманила грубі гроші у двадцяти чотирьох чоловік за обіцянки вигідно працевлаштувати їх за кордоном.

переглядів: 746
12:02

Так визначив суддя Кіровського райсуду вчинок 21-річного кіровоградця Андрія Г., який восени минулого року відправив на той світ неповнолітнього земляка Олександра К.

переглядів: 662
11:32

Колекції меморіальних музеїв завжди цікаві, адже саме тут зберігаються унікальні речі, які мають відношення до тієї чи іншої творчої особистості і можуть розкрити нам невідому сторінку її життя. Не менш цікавими та характерними є й портретні зображення митців, виконані їхніми сучасниками. Натхненний образ та артистична зовнішність Олександра Осмьоркіна надихали багатьох художників того часу на створення його портретів. Серед них – В.Мілашевський, О.Тишлєр, М.Радлов, В.Михайлов, А.Нікіч та багато інших. До речі, картина А.Нікіча "Із циклу "Улюблене обличчя". Портрет О.Осмьоркіна" зберігається в колекції меморіального музею художника і на даний момент експонується на виставці живописних творів учнів О.Осмьоркіна "Пам’яті майстра", присвяченій 120-річчю художника.

переглядів: 758
11:27

ТОВ "Киянка" – одне з підприємств міста, яке налагодило тісну й плідну співпрацю з Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості.
Завдяки цьому перукарня отримує дотацію з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття для працевлаштування безробітних (насамперед, громадян, які потребують додаткових гарантій зайнятості). Для роботодавця – це компенсація заробітної плати працівника, що зменшує навантаження на фонд оплати праці підприємства, а для безробітного – реальне місце роботи і соціальний захист.

переглядів: 637
11:23

Наче у воду дивився головний тренер кіровоградської "Зірки" Вадим Євтушенко, коли після важливої домашньої перемоги з рахунком 2:1 у 28-у турі чемпіонату України серед команд першої ліги над харківським "Геліосом" зазначив, що цей успіх, передусім, важливий для повернення віри в себе нашим гравцям.

переглядів: 640
15:43

На початку нинішнього тижня відбулася зустріч кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса з Надзвичайним і Повноважним Послом Австрійської Республіки в Україні Вольфом Дітріхом Хаймом.

переглядів: 689
15:40

Кіровоградка Галина Юшкова – учасник бойових дій, інвалід ІІ групи Великої Вітчизняної війни, завершила війну, визволяючи окуповані фашистами країни Європи. Два тяжких поранення, втрата чоловіка і сина в останні місяці війни під час визволення Румунії – такою страшною виявилась ціна, заплачена нею за Перемогу.
Сьогодні Галина Іванівна за станом здоров’я фактично не може вийти зі своєї квартири, їй важко пересуватися. Пов’язують її із зовнішнім світом лише телефон і телевізор. Останній, старенької моделі, остаточно вийшов з ладу і ремонту не підлягає. До того ж, квартиру ветерана рік тому пограбували, забравши останні заощадження. Із скромної пенсії Галині Іванівні важко відкласти на придбання нового телевізора, тож вона звернулася по допомогу до міського голови Олександра Саінсуса.

переглядів: 732
15:39

Так пропонують назвати територію, прилеглу до обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Кропивницького, члени міської топонімічної комісії, засідання якої під головуванням секретаря міської ради Ігоря Волкова відбулося тиждень тому.

переглядів: 648
15:08

Напередодні травневих свят завершилась акція "Чисте місто", яка тривала протягом квітня і об’єднала кіровоградську громаду задля благородної мети – наведення ладу в обласному центрі після зими. Люди активно відгукнулись на заклик міської влади прибрати рідне місто, навести лад у парках, скверах, на прибудинкових територіях, у місцях громадського відпочинку.

переглядів: 1121
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.42726 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua