МЕНЮ


15:03

Фахівці Кіровоградської обласної санепідстанції перевіряють ранні овочі та фрукти, що продаються у торговельній мережі міста й області, на вміст нітратів. Уже відібрано 185 проб, перевищення нормативів щодо вмісту нітратів виявлено у п’яти пробах (2,7 відсотка). Як повідомили у відділенні гігієни харчування облСЕС, нітратними виявилися огірки одного місцевого та одного київського виробників. Місцевому надано припис, згідно з яким йому заборонено реалізовувати нестандартну продукцію, на агронома підприємства накладено штраф. Стосовно київського направлено листа для вжиття відповідних заходів київській санепідстанції.

переглядів: 1383
14:54

Напередодні Великодня кілька організацій міста долучилися до шляхетної справи надання допомоги тим, хто цього вкрай потребує, – хворим дітям та літнім людям, які перебувають у Знам’янській школі-інтернаті для дітей з наслідками поліомієліту та церебральних паралічів, обласній дитячій лікарні та притулку для літніх людей "Добрий самарянин".

переглядів: 1063
14:46

У Кіровському районному суді обласного центру завершився розгляд кримінальної справи стосовно місцевої підприємиці Олени Б., обвинуваченої у збуті забороненої відеопродукції. Бізнесвумен оштрафовано на 85 тисяч гривень.

переглядів: 993
14:41

Боротьба з корупцією на Кіровоградщині звелася до очікування правоохоронцями заяв від людей про вимагання в них хабарів.

переглядів: 1366
14:37

Відділ внутрішньої безпеки в Кіровоградській області Департаменту внутрішньої безпеки МВС України закликає громадян ділитися з ним інформацією про неправомірні дії з боку працівників міліції: зловживання ними службовим становищем, перевищення владних повноважень тощо.

переглядів: 929
14:33

У лютому нинішнього року чи не всі кіровоградські ЗМІ опублікували інформацію прес-служби СБУ про те, що попався на хабарництві суддя Кіровського райсуду Кіровограда. І хоча цей чоловік, як і раніш, відправляє правосуддя, він є обвинуваченим. Розслідування у кримінальній справі стосовно нього ведеться силами Генеральної прокуратури України.

переглядів: 926
14:21

Колишніх міліціонерів не буває. Це нещодавно підтвердив кіровоградський пенсіонер, в недалекому минулому – працівник служби карного розшуку, затримавши на вулиці грабіжника.

переглядів: 679
14:18

За складання липових документів тримав недавно відповідь у Кіровському райсуді Кіровограда колишній працівник міліції. Ці злочини він вчинив улітку минулого року, коли ще служив у ДАІ патрульним.

переглядів: 546
14:14

Наприкінці квітня в Кіровограді на запрошення місцевого "Українського клубу" побував хоч і молодий, та вже знаний і авторитетний український критик, літературознавець, перекладач, письменник Дмитро Дроздовський (заступник головного редактора журналу "Всесвіт", молодший науковий співробітник Інституту літератури імені Тараса Шевченка).

переглядів: 843
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.43143 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua