МЕНЮ


14:10

У Кіровограді пройшов Міжнародний дитячий фестиваль "Об’єднаймо дітей мистецтвом". Вже вдруге захід, який має п’ятирічну історію, підтримав Ротарі Клуб, виділивши на проведення фестивалю 12 тисяч гривень, зібраних під час новорічного балу.

переглядів: 821
13:26

У Кіровограді й донині, хоча після закінчення Другої світової війни вже минуло більш ніж півстоліття, мешкає доволі багато учасників Великої Вітчизняної війни. У селищі Новому, наприклад, живуть фронтовики Микола Васильович Яценко та Василь Савелійович Бодашко, які розповіли "ВГ" про свої буремні молоді роки.

переглядів: 986 / коментарі (1)
13:22

27 квітня в Олександрівці відбулися змагання ІІ обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.
Учасників змагань привітали народний депутат України Олександр Єдін, голова обласної ради Микола Ковальчук, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Ковальов, спортивна громадськість області. У змаганнях з п’яти видів спорту – шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та футзалу – взяла участь 21 команда з міст і районів Кіровоградщини.

переглядів: 748
18:55

Чи доцільно віддавати дитину в шість років до школи? Саме над цим питанням мізкували нещодавно педагоги та батьки дошкільнят Кіровограда, які взяли участь у міському батьківському форумі, що відбувся в актовій залі кібернетико-технічного коледжу.

переглядів: 861
18:32

У вівторок українці, як і громадяни багатьох інших країн, відзначали Першотравень. Тривалий час це свято було символом революції, непримиренної класової боротьби, але у сучасній Україні дещо втратило своє первинне політично-ідеологічне забарвлення. Хоча, за традицією, чимало українців із задоволенням бере участь у травневій демонстрації, аби засвідчити свою повагу до людей праці, сконсолідованість у прагненні розвивати суспільно-демократичні процеси в країні і просто порадіти теплому травневому дню. У Кіровограді таких виявилося кілька тисяч.

переглядів: 602
18:03

В області продовжує успішно реалізовуватись проект “Ветеран on-line”, який започатковано з ініціативи молодіжних громадських організацій в рамках акції з надання всебічної соціальної допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війні “Зірка пам’яті”.

переглядів: 643 / коментарі (1)
17:39

Ще тільки кілька тижнів стоїть тепла погода, а кіровоградці, які відпочивали на природі, уже розповідають, що "впіймали" кліщів – зокрема, такі випадки траплялися на Лісопарковій, у посадці за обласною лікарнею і навіть у закутках дендропарку.

переглядів: 1003
17:32

У міському художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна уперше відкрито виставку робіт вихованців відділу образотворчого мистецтва Кіровоградської дитячої школи мистецтв (КДШМ), що в селищі Новому.

переглядів: 869
17:24

23 квітня о 20.30 в Кіровограді на вулиці 40 років Перемоги, напроти магазину "Альф", було збито автомобілем жінку. Водій, який допустив наїзд, з місця пригоди зник. А 48-річна потерпіла померла в автомобілі "швидкої" по дорозі в лікарню.

переглядів: 604
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.43228 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua