МЕНЮ


17:12

В Кіровограді стартує безпрецедентна акція – тут буде висаджено мільйон чорнобривців. Організатори заходу кажуть: до вересня на трьох сотнях міських клумб зацвітуть і поширені, і унікальні види цієї квітки. Однак без допомоги городян впоратися з роботою буде складно, тому закликають усіх небайдужих долучитися до акції "Єлисаветград – мільйон чорнобривців".

переглядів: 1526
17:10

Працівники ДАІ Кіровограда затримали гостю з Миколаєва, яка збувала фальшиві гроші в нашому місті.

переглядів: 718
14:40

На вулиці Яновського, біля Колгоспного ринку, що в Кіровограді, почали встановлювати торговельні кіоски. Одночасно з їх появою зникли деревця, які восени обрізали і які вже почали пускати молоді пагони.

переглядів: 548
14:34

Продукцію професійно-технічних навчальних закладів презентували минулого тижня у Ковалівському парку. Такий захід відбувся в області вперше.

переглядів: 624
14:30

Минулого місяця у Кіровському районному суді обласного центру завершився процес з розряду тих, які називають резонансними. Резонансність цієї справи полягає в тому, що Європейський суд, який розбирався у ній раніш, дійшов висновку про порушення українською державою прав її фігуранта.

переглядів: 619
13:54

У січні – березні нинішнього року на Кіровоградщині сталося менше розбійних нападів, грабежів та випадків заподіяння тілесних ушкоджень, ніж у першому кварталі минулого. Про цю тенденцію як результат належної правоохоронної роботи повідомив на недавньому засіданні колегії УМВС в області начальник управління Костянтин Пожидаєв.

переглядів: 565
13:52

Міліція Кіровоградщини завершила операцію "Батискаф", спрямовану на припинення незаконного витоку наркотичних, психотропних речовин та прекурсорів із медичних закладів й підприємств, які використовують такі речовини у своєму виробництві.

переглядів: 652
13:26

Якось серпневої ночі минулого року кіровоградець, назвемо його Дмитром, йдучи вулицею Яновського в обласному центрі, став свідком того, як легковик "Chevrolet" врізався у стовп.

переглядів: 710
13:18

Витратити за кілька днів дві місячні зарплати на горілку, пиво й закуску типу чипсів – це, погодьтеся, велика дурість. А якщо ці гроші ще й позичені під відсотки!..

переглядів: 720
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.44883 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua