МЕНЮ


13:01

Кіровоград дав старт Всеукраїнському туру відомої співачки Руслани "Вболівай з найкращими!", мета якого – підтримати культуру уболівання напередодні Євро-2012. Разом із Русланою шоу проводив Кузьма Скрябін, а спонсором туру та офіційним партнером УЄФА виступила компанія "Укртелеком".
Шоу розпочалося увечері 27 квітня, а напередодні на площі Кірова проводилися репетиції. На них разом із Русланою до грандіозного дійства готувались кіровоградські "майдансери", школярі, студенти, та й просто всі охочі. Співачка була вражена такою активністю молоді, про це вона заявила на прес-конференції, яка відбулась у прес-центрі – стилізованому під футбольний м’яч шатрі.

переглядів: 797
12:17

Більшість із нас сприймає гроші лише як засіб для розрахунку за товар, роботи чи послуги, є ті, хто колекціонує рідкісні монети та купюри, віддаючи, у першу чергу, перевагу тим, які мають значну нумізматичну цінність. А ось директор Кіровоградської обласної дирекції "Правекс-Банк" Михайло Бондар сприймає гроші як мистецтво. Саме так буде названа й виставка частини його колекції, що відкриється 11 травня у Кіровоградській галереї мистецтв "Єлисаветрад" до Дня банківського працівника і яка працюватиме до 26 травня.

переглядів: 2239
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
pgt 0.42734 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua