МЕНЮ


09:50

Для тонкого ценителя алкогольных напитков, способного оценить не только их крепость, но и тонкий букет ароматов, сегодня настало золотое время. Питейные заведения разных уровней и класса, могут предложить широчайший ассортимент «огненной воды», учитывая самые притязательные запросы клиентов. Но, как бы времена не менялись, десяток крепких алкогольных напитков не теряют своей актуальности, и год от года продолжают пользоваться спросом во всем мире.

переглядів: 1351
18:05

Працівники Олександрійського РВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали 48-річного чоловіка без постійного місця проживання.

переглядів: 984
16:09

На жаль, дорожньо-транспортні події стали неідємною частиною нашого бурхливого життя. Практично щодня на Кіровоградщині реєструються зіткнення автомобілів і наїзди на пішоходів, де в переважній більшості випадків винні самі пішоходи. Статистика показує, що традиційний стереотип «пішохід завжди правий» на перевірку виявляється пустим звуком. З початку року за участю пішоходів сталося 46 ДТП, в яких загинуло 10 і травмовано 37 осіб. З них 26 ДТП - з вини пішоходів. Як результат – 4 особи загинули, 22 - травмовано.

переглядів: 1733
11:35

Кіровоградський колегіум, ЗОШ № 6 та ясла-садок № 2 «Ятранчик» стали тими об’єктами в обласному центрі, підвальні приміщення й перші поверхи яких 26 червня позапланово (у межах реалізації програми «Стоп, радон») обстежили експерти компанії «Bjerking AB» зі Швеції, яка спеціалізується на визначенні рівня радіоактивного газу радону та рекомендаціях щодо зведення його концентрації до мінімальних показників.

переглядів: 1298
14:16

Протягом нинішнього тижня представники жителів лівобережної Лелеківки та селища Молодіжного разом з першим заступником міського голови Василем Дзядухом та іншими працівниками виконавчих органів Кіровоградської міської ради думали над тим, яким чином вдовольнити потреби жителів названих мікрорайонів.

переглядів: 1625
14:08

Останнім часом збільшилась кількість скарг кіровоградців на начебто необгрунтовані нарахування за споживання води мешканцям приватного сектора. Людям нараховуються борги, про які ті навіть не знали, оплачуючи послуги справно, з місяця у місяць. Саме ця тема стала приводом для скликання термінової наради, яку провів заступник міського голови Микола Вещєв.
Наводячи приклади безпідставного завищення обсягів споживання води мешканцями приватного сектора, Микола Вєщев зізнався, що і сам потрапив у список так званих боржників.

переглядів: 1223 / коментарі (1)
13:49

18-а сесія міської ради розпочалася того, що з нагоди дня Конституції Олександр Саінсус привітав депутатський корпус, усіх присутніх у залі з державним святом та вручив найкращим депутатам міської ради, працівникам виконавчих органів, представникам трудових колективів грамоти та відзнаки міської влади за вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування, визначні трудові здобутки та активну участь у житті територіальної громади.

переглядів: 928
12:48

Понеділок 25 червня видався для мешканців Кущівки та Катранівки в Кіровограді багатим на враження, адже тут, на вулиці Преображенській, 109, відчинив свої двері супермаркет «АТБ».

переглядів: 1686 / коментарі (1)
12:46

На початку цього тижня голова ОДА Сергій Ларін та міський голова Олександр Саінсус взяли участь у відкритті сервісного центру з обслуговування платників податків, який розташований у приміщенні Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції Кіровоградської області.

переглядів: 1184
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.50057 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua