МЕНЮ


12:07

З першого червня в Кіровограді, як і загалом в Україні, розпочато виплату компенсацій вкладникам Ощадбанку СРСР.

переглядів: 1223
12:03

З 31 березня по 28 квітня цього року в Кіровограді тривала акція "Чисте місто", в ході якої колективи місцевих підприємств, установ, організацій і просто небайдужі городяни наводили лад на вулицях, в парках, скверах та інших громадських місцях. В акції взяло участь понад 15 тисяч кіровоградців. Подяками міської ради та виконавчого комітету відзначено найактивніших з них:

переглядів: 665
11:58

Упродовж майже двох годин спілкувалися минулого четверга кіровоградський міський голова Олександр Саінсус та секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков із представниками місцевого політикуму.

переглядів: 776
11:51

Виконавчий комітет міської ради прийняв рішення "Про уповноваження посадових осіб управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради", яким дозволив працівникам управління складати протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до статей 155, 156 ч.2, 156-1, 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

переглядів: 954
11:44

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У цей день кіровоградський міський голова Олександр Саінсус разом з начальником управління освіти міської ради Ларисою Костенко завітав до дитячого будинку "Барвінок", аби привітати його вихованців.

переглядів: 1597
11:28

Історія присвоєння звання почесного громадянина нашого міста має давнє коріння. Присвоювати його почали ще у 19 столітті. Сьомого квітня 1864 року міська дума заснувала це почесне звання для тих єлисаветградців, які зробили особливий внесок у розвиток міста. Щоправда, почесними громадянами Єлисаветграда було лише двоє наших видатних земляків – граф Остен-Сакен та таємний радник Ерделі.

переглядів: 1307
11:23

У Кіровограді, в селищі Новому, першого червня урочисто відкрито обласний соціальний центр матері та дитини.

переглядів: 651
11:15

Одним з найважливіших чинників прогресивного розвитку суспільства є милосердне та дбайливе ставлення до людей, які мають вади здоров’я. Саме тому для працівників Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості клієнти цієї категорії – це, перш за все, фахівці, спеціалісти, професіонали, які разом з тим потребують особливого підходу, підвищеної уваги та відповідальності фахівців. При зверненні до Кіровоградського центру зайнятості осіб з інвалідністю, здійснюється адресний та індивідуальний підхід до кожної людини з урахуванням рівня медичної та трудової реабілітації, потреб роботодавців.

переглядів: 1152
11:10

У дитинстві нам здається, що шкільні роки – безконечні, тому хочеться якомога швидше вирости. А досягши зрілості, ми щосили прагнемо назад – за учнівську парту. І хоча плин часу змінити неможливо, та до шкільного класу можна повернутися навіть через десятиліття…

переглядів: 1236
pgt 0.49441 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua