МЕНЮ


17:47

Працівники Бобринецького РВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали 18-річного раніше судимого жителя обласного центру.

переглядів: 1034
17:47

8 червня цього року в УМВС України в Кіровоградській області відбулося засідання колегії Управління за участю керівників структурних підрозділів та міськрайвідділів.

переглядів: 1060
17:46

Органами прокуратури області упродовж поточного року проведено низку результативних перевірок з питань додержання в регіоні законодавства про інвестиційну діяльність та про регулювання містобудівної діяльності.

переглядів: 1108
17:44

Прокурор Добровеличківського району в порядку правозахисної діяльності провів перевірку додержання законодавства про зайнятість населення на території району.

переглядів: 971
17:42

На минулому тижні у приміщенні Кіровоградського медичного коледжу імені Є. Мухіна відбулась нарада-семінар за участі головного спеціаліста Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності «Терапія» члена-кореспондента НАМН України професора Василя Нетяженка з питань реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

переглядів: 1214
pgt 0.37761 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua