МЕНЮ


17:48

В Україні завершено розбудову мережі цифрового ефірного телебачення. Це новий тип технології мовлення, яка передбачає передачу інформації про картинку та звук у байтах. Завдяки цьому збільшується обсяг інформації, яку цифровий мовник передає споживачеві, підвищується якість зображення та звуку порівняно з аналоговою технологією. До того ж, у перспективі забезпечується стовідсоткове покриття території нашої країни телевізійним сигналом. Цифрове телебачення можна дивитись вже сьогодні з ефіру на звичайну кімнатну антену, але для цього необхідно придбати сет-топ-бокс – пристрій, потрібний тим, хто приймає ефірний сигнал. Про деталі переходу вітчизняного телемовлення на новітні цифрові технології кореспонденту «Вечірньої газети» розповіла представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Кіровоградській області Любов Бакаленко:

переглядів: 2301 / коментарі (2)
17:44

Парк культури та відпочинку «Ковалівський» (за СРСР – парк імені Леніна) у центральній частині Кіровограда нині впевнено крокує до набуття ним колись втраченого статусу місця масового відпочинку містян.

переглядів: 1842
17:43

На початку тижня в Кіровоградському кібернетико-технічному коледжі представники п’яти мовних шкільних таборів змагалися в конкурсі «Усі табори завітали до нас». На початку цього заходу керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лідія Єльчанінова вручила відзнаки переможцям чотирьох номінацій міського конкурсу «Дитина року-2012», який проводить відділ сім та молоді міської ради.

переглядів: 1386
17:41

Наприкінці минулого тижня відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради за участі запрошених на захід міського голови Олександра Саінсуса, секретаря міської ради Ігоря Волкова та керівників управлінь і відділів міської ради.

переглядів: 1077
pgt 0.38597 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua