МЕНЮ


13:51

Наприкінці минулого тижня кіровоградський міський голова Олександр Саінсус разом з керівниками міських комунальних підприємств, управлінь і відділів міської ради та місцевими журналістами об’їхали півміста.

переглядів: 735
13:48

У вересні – жовтні нинішнього року Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету (КЛА НАУ) отримає нову техніку й обладнання – сім літаків та два авіаційних тренажери. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань науки й освіти Максим Луцький під час виїзного засідання комітету в Кіровограді, яке відбулося в навчальному закладі 13 червня.

переглядів: 941
13:19

Під захистом "начальника корупції" трудяться працівники обласної держспоживінспекції. І таке витворяють!
"Мы их душили-душили", – ця репліка булгаковського Шарикова дуже підходить для характеристики беззаконня, яке часто чиниться всілякими державними контролерами стосовно підприємців. Недарма ж Президент України Віктор Янукович недавно назвав фіскальний тиск на малий і середній бізнес злочином проти країни та закликав органи прокуратури розібратися у випадках такого неподобства і притягти винних до відповідальності. Та, видно, про це нічого не чули в інспекції з питань захисту прав споживачів у Кіровоградській області. Або ж чули, та діють за принципом: "Нам своє робить". Підтвердження цьому – викладена нижче історія. Розповів її директор ТОВ "Виробничо-комерційна фірма "Спліт" Сергій Чернишенко.

переглядів: 2816
12:58

Єдина середньострокова програма розвитку Кіровоградщини "Центральний регіон-2015", прийнята нашою областю, давно і цілеспрямовано реалізується. Але кваліфіковані управлінці дивляться в майбутнє, і тому керівництво області з ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Ларіна вперше ініціювало планування розвитку краю на подальшу перспективу – поки що до 2020 року.

переглядів: 1515
12:28

Чимало теплих та вдячних слів почують у неділю на свою адресу медичні працівники, які відзначатимуть у цей день своє професійне свято. Серед них – і заслужений лікар України, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи центральної міської лікарні Кіровограда Григорій Кузьмович.
Обравши професійну стежину, Григорій Іванович жодного разу не пожалкував про свій вибір. Адже що може бути на землі гуманнішим та кориснішим, ніж дарувати здоров’я людям? Свій трудовий шлях Григорій Кузьмович починав фельдшером в одному з фельдшерсько- акушерських пунктів у Добровеличківському районі, куди по закінченні медичного училища прибув за направленням.

переглядів: 844
12:17

У Всесвітній день донора, який щороку відзначають чотирнадцятого червня, а також напередодні та одразу після нього в Кіровоградській обласній станції переливання крові традиційно здають кров працівники медичних установ міста. Та не лише медики, а й представники інших професій є донорами.
Хоча, за словами головного лікаря закладу Сергія Кіби, нині їх набагато менше, ніж раніше. Це пов’язано як з неналежною пропагандою донорства, так і з погіршенням стану здоров’я українців. Та й керівники багатьох підприємств, значна частина з яких тепер є приватними, часто ставлять свого працівника перед вибором: або працюй – або здавай кров…

переглядів: 807
12:13

Наприкінці квітня нинішнього року Кабінет Міністрів прийняв постанову "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою". Згідно із цим документом, з 1 червня в Україні розпочато реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. На Кіровоградщині проект презентував головний терапевт Міністерства охорони здоров’я, член-кореспондент Національної академії наук Василь Нетяженко. Для місцевих медиків він провів у Кіровоградському медичному коледжі імені Є.Мухіна нараду-семінар та виклав суть проекту, за яким вони призначатимуть хворим вітчизняні ліки, вартість яких буде відшкодовуватися.

переглядів: 1051
11:57

Начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов звернувся до керівників партій, кандидатів у народні депутати з відкритим листом, в якому нагадує про необхідність дотримання під час передвиборчої агітації правил благоустрою.

переглядів: 933
11:49

Четвертого червня приблизно о 23-й годині у "віконце життя", що віднедавна почало діяти у Кіровоградському пологовому будинку №2 ім. святої Анни, підкинули новонародженого хлопчика. Знахідку виявив сторож лікувального закладу, коли спрацював спеціальний сигнальний пристрій. Чоловік викликав чергових медпрацівників.

переглядів: 794
1 2 3 »
pgt 0.53189 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua