МЕНЮ


18:23

Станом на 15 червня цього року 11 238 жителів Кіровоградщини отримали компенсаційну тисячу гривень Ощадбанку СРСР. Загалом, в області із 176 тисяч вкладників, які не отримали компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень у 2008 році, актуалізувалося більше 72 тисяч. У загальноукраїнському рейтингу за рівнем актуалізації область посідає перше місце. Про це на прес-конференції журналістам повідомили начальник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин і начальник філії «Кіровоградське обласне управління АТ "Державний ощадний банк України" Юрій Кабов.

переглядів: 1284
16:13

15 червня у кіровоградських школах закінчився навчальний рік – учні склали іспити, пройшли зовнішнє оцінювання, й відпочити встигли у пришкільних таборах. За словами начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Лариси Костенко, що спілкувалася із журналістами у вівторок на прес-конференції, табірна зміна нинішнього року тривала з 28 травня по 15 червня, усього діяв 41 пришкільний табір, у якому відпочила рекордна кількість учнів – більше десяти тисяч.

переглядів: 921
15:25

З травня цього року в Україні розпочала роботу державна іпотека – програма кредитування під житлове будівництво, що є однією із соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича. Про шляхи реалізації цієї програми йшлося під час наради, яку провів перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1100 / коментарі (1)
12:06

На території Кіровоградщини зареєстровано випадки шахрайства.
Так, невідомі особи, називаючись керівниками або співробітниками податкових органів регіону, телефонували та вимагали з підприємців і посадових осіб підприємств кошти, змушуючи перерахувати їх на особисті банківські рахунки та поповнювати рахунки мобільних телефонів на значні суми.

переглядів: 956
pgt 0.41802 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua