МЕНЮ


14:16

Протягом нинішнього тижня представники жителів лівобережної Лелеківки та селища Молодіжного разом з першим заступником міського голови Василем Дзядухом та іншими працівниками виконавчих органів Кіровоградської міської ради думали над тим, яким чином вдовольнити потреби жителів названих мікрорайонів.

переглядів: 1625
14:08

Останнім часом збільшилась кількість скарг кіровоградців на начебто необгрунтовані нарахування за споживання води мешканцям приватного сектора. Людям нараховуються борги, про які ті навіть не знали, оплачуючи послуги справно, з місяця у місяць. Саме ця тема стала приводом для скликання термінової наради, яку провів заступник міського голови Микола Вещєв.
Наводячи приклади безпідставного завищення обсягів споживання води мешканцями приватного сектора, Микола Вєщев зізнався, що і сам потрапив у список так званих боржників.

переглядів: 1223 / коментарі (1)
13:49

18-а сесія міської ради розпочалася того, що з нагоди дня Конституції Олександр Саінсус привітав депутатський корпус, усіх присутніх у залі з державним святом та вручив найкращим депутатам міської ради, працівникам виконавчих органів, представникам трудових колективів грамоти та відзнаки міської влади за вагомий внесок у розбудову місцевого самоврядування, визначні трудові здобутки та активну участь у житті територіальної громади.

переглядів: 928
12:48

Понеділок 25 червня видався для мешканців Кущівки та Катранівки в Кіровограді багатим на враження, адже тут, на вулиці Преображенській, 109, відчинив свої двері супермаркет «АТБ».

переглядів: 1686 / коментарі (1)
12:46

На початку цього тижня голова ОДА Сергій Ларін та міський голова Олександр Саінсус взяли участь у відкритті сервісного центру з обслуговування платників податків, який розташований у приміщенні Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції Кіровоградської області.

переглядів: 1184
12:30

Аварії відбуваються щодня. Руйнуються долі, гинуть люди. Дорослі самі відповідають за свої вчинки та дії. Коли ж під колеса автомобіля потрапляє дитина – це страшне лихо. Чи буде дитинство наших нащадків щасливим в основному залежить від дорослих, і ми повинні зробити все, аби ніщо його не затьмарило. Для цього потрібно лише бажання та звісно любов до дітей. Прикро, але з початку року за участю дітей сталося вже 12 ДТП в яких 15 дітей травмовано, а 1 – загинула. В 6 аваріях з вини водіїв 9 дітей були травмовані та загинула 1 дитина.

переглядів: 1737
12:29

За прогнозами Гідрометцентру України найближчим часом на території держави утримається спекотна погода. Стовпчики термометра місцями будуть показувати +35°.

переглядів: 903
12:28

На території Кіровоградщини зареєстровано випадки шахрайства.
Так, невідомі особи, називаючись керівниками або співробітниками податкових органів регіону, телефонували та вимагали з підприємців і посадових осіб підприємств кошти, змушуючи перерахувати їх на особисті банківські рахунки та поповнювати рахунки мобільних телефонів на значні суми.

переглядів: 859
12:28

Сезон відпусток у розпалі, а отже громадяни на довше, ніж зазвичай, залишають свої оселі без нагляду, від’їжджаючи відпочивати. Саме протягом першого літнього місяця Державна служба охорони спільно з міськрайорганами проводить всеукраїнську акцію «Квартира під охорону 2012» на пільгових умовах.

переглядів: 1158
1 2 »
pgt 0.42261 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua