МЕНЮ


18:05

Працівники Олександрійського РВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали 48-річного чоловіка без постійного місця проживання.

переглядів: 984
16:09

На жаль, дорожньо-транспортні події стали неідємною частиною нашого бурхливого життя. Практично щодня на Кіровоградщині реєструються зіткнення автомобілів і наїзди на пішоходів, де в переважній більшості випадків винні самі пішоходи. Статистика показує, що традиційний стереотип «пішохід завжди правий» на перевірку виявляється пустим звуком. З початку року за участю пішоходів сталося 46 ДТП, в яких загинуло 10 і травмовано 37 осіб. З них 26 ДТП - з вини пішоходів. Як результат – 4 особи загинули, 22 - травмовано.

переглядів: 1733
11:35

Кіровоградський колегіум, ЗОШ № 6 та ясла-садок № 2 «Ятранчик» стали тими об’єктами в обласному центрі, підвальні приміщення й перші поверхи яких 26 червня позапланово (у межах реалізації програми «Стоп, радон») обстежили експерти компанії «Bjerking AB» зі Швеції, яка спеціалізується на визначенні рівня радіоактивного газу радону та рекомендаціях щодо зведення його концентрації до мінімальних показників.

переглядів: 1298
pgt 0.39262 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua