МЕНЮ


11:42

У Кіровограді відкрився дитячо-юнацький міні-футбольний клуб "Олімп-юніор" для дітей працівників органів внутрішніх справ.

переглядів: 872
11:36

Минулого тижня український парламент посилив кримінальну відпові- дальність за завідомо неправдиві повідомлення про замінування, підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які можуть призвести до загибелі людей і тяжких наслідків. Змінений Кримінальний кодекс дозволяє судам відправляти "телефонних терористів" у місця позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. За повторне ж неправдиве повідомлення такого змісту можна "загриміти" до в’язниці й на 8 років. Раніш за такі жарти штрафували або арештовували – як правило, на півроку.

переглядів: 621
11:18

У Компаніївському районному суді завершився розгляд кримінальної справи стосовно колишнього співробітника тамтешнього відділу міліції Петренка (тут і далі прізвища змінено), обвинуваченого у перевищенні влади. Цей чоловік відзначився тим, що, конвоюючи арештанта, дав йому можливість побувати в нотаріальній конторі і уповноважити там дружину на продаж автомобіля.

переглядів: 708
11:13

Принцип "єдиного вікна" взяло на озброєння реєстраційно-екзаменаційне відділення відділу ДАІ з обслуговування міста Кіровограда і Кіровоградського району при управлінні МВС України в області.

переглядів: 699 / коментарі (2)
10:01

Минулого вівторка у Кіровограді поширилася чутка, начебто десь вибухнуло щось небезпечне. Версії були різні – від вибуху на шахті до аварії на якійсь АЕС. Одне одному люди передавали, що на вулицю зараз виходити небезпечно.

переглядів: 906
09:56

Чимало корисної інформації правового характеру можна почерпнути з офіційного сайту Міністерства юстиції України.

переглядів: 753
09:50

Це має визначити Верховний Суд України, до якого Генеральна прокуратура України направила кримінальну справу за звинуваченням у хабарництві одного із суддів Кіровського райсуду Кіровограда.

переглядів: 764
09:44

Підсумки роботи міліції Кіровоградщини за січень – травень нинішнього року підбивалися на недавньому засіданні колегії управління МВС в області.

переглядів: 1022
09:37

У VI чемпіонаті Кіровограда зі спортивного рибальства серед журналістів, організованого міською радою за підтримки народного депутата України Юрія Литвина з нагоди їхнього професійного свята, взяла участь рекордна кількість людей.
Цього року за звання кращого рибалки Кіровограда змагалися 30 журналістів з більшості друкованих і електронних засобів масової інформації обласного центру. Найкращий результат у командній першості показав представник газети "Трудова слава" Сергій Полулях.

переглядів: 917
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.44987 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua