МЕНЮ


11:20

У вівторок на Кіровоградщині з робочою поїздкою перебував міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк. Він відвідав Кіровоградську державну сільськогосподарську дослідну станцію, маслоекстракційний завод ПрАТ “Креатив”, ПАТ "Червона зірка", узяв участь у нараді з питань розвитку аграрного комплексу Кіровоградщини. Під час поїздки міністра супроводжували голова ОДА Сергій Ларін та голова обласної ради Микола Ковальчук. Нижче – деякі тези з виступу Миколи Присяжнюка на нараді та відповіді на запитання журналістів під час брифінгів.

переглядів: 1871
11:12

Минулого тижня в суботу у Кіровограді відбулася ХХІV конференція обласної організації Партії регіонів, на якій визначено завдання, пов’язані з її участю в парламентських виборах, та обрано делегатів на ХІV з’їзд партії.

переглядів: 1500
11:04

Зустріч представників влади та банків із кіровоградцями, які виявили бажання поліпшити свої житлові умови за підтримки держави чи органу місцевого самоврядування, відбулася днями в приміщенні міської ради. Проводив її перший заступник міського голови Василь Дзядух.

переглядів: 1244
10:56

Нещодавно виконуючим обов’язки заступника міського голови з гуманітарних питань призначено Сергія Дьячука. Людина у Кіровограді нова, але обізнана у проблемах бюджетної сфери. Тривалий час Сергій Дьячук працював заступником міського голови в Олександрії і опікувався саме гуманітарною галуззю.
За словами Сергія Степановича, загалом, у нього склались позитивні враження від стану справ у гуманітарній сфері Кіровограда, людей, які тут працюють, очолюють відповідні напрямки роботи. Він пересвідчився у їхній сумлінності, компетентності та професіоналізмі. З ними можна вирішувати будь-які проблеми. А їх достатньо.

переглядів: 1650
10:44

У вівторок, 24 липня, Кіровоград відвідав заступник керівника центрального виборчого штабу об’єднаної опозиції "Батьківщина" Андрій Пишний. З цього приводу була скликана прес-конференція, в якій, крім нього, також взяли участь народний депутат України Валерій Кальченко та депутат обласної ради Андрій Табалов.

переглядів: 1040
10:26

Останнім часом санітарно-епідеміологічній службі доводиться працювати у новому правовому полі, яким обмежується будь-який тиск на підприємницьку діяльність. Але це жодним чином не зменшує її відповідальності за якість харчових продуктів, питної води, за санітарний стан об’єктів.

переглядів: 2781
10:07

Нещодавно на базі обласного кардіологічного диспансеру було відкрито обласний судинний центр. Це стало можливим завдяки придбанню за кошти державного бюджету сучасного медичного обладнання – ангіографа. Для чого потрібна ця установка, які хвороби за її допомогою можливо діагностувати та лікувати, розповіла головний лікар обласного кардіологічного диспансеру Ганна Сухомлин.

переглядів: 2733
09:57

В апеляційному суді області відбувся перегляд кримінальної справи стосовно 54-літньої кіровоградської підприємиці Ганни Брайченко, котру кілька місяців тому Кіровський районний засудив до двох років реальної ізоляції від суспільства. Наша газета свого часу розповідала про той вирок.

переглядів: 1227
09:42

Увечері 22 липня біля приміщення Кіровоградського міськвідділу міліції постраждав прокурорський працівник – у нього вистрілили з вікна білого "BMW", який проїздив повз. Оскільки зброя була не справжня, а страйкбольна, прокурор відбувся синцем і зіпсованою сорочкою.

переглядів: 1438
1 2 3 4 »
pgt 0.29828 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua