МЕНЮ


15:35

Другого липня в Україні розпочалась вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Випускників шкіл цього року – 329 тисяч, отже, слід чекати на жорстку конкуренцію за бюджетні місця.
За умовами вступу, абітурієнти можуть подати документи до п’яти вищих навчальних закладів на три напрями в кожному. Загалом – по 15 спроб на кожного вступника.
Третього липня ми побували у найстарішому виші Кіровоградщини – в державному педагогічному університеті імені В.Винниченка, щоб побачити, як проходить вступна кампанія.

переглядів: 2302 / коментарі (2)
15:32

Цього тижня в першому стаціонарному відділенні центральної міської лікарні, що в Кіровограді, розпочато капітальний ремонт будівлі дитячого інфекційного відділення, яку звели 1986 року. Перебіг робіт під свій особистий контроль узяв міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1184
15:28

28 червня в Кіровограді відбулися урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 16-ї річниці Конституції України.

переглядів: 830
15:26

У Кіровоградському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого триває капітальний ремонт, що виконується за кошти міського бюджету. Хід робіт перевірив днями перший заступник міського голови Василь Дзядух разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем.

переглядів: 1011
15:18

У квітні цього року Кіровоградська міська рада затвердила програму реформування сфери обслуговування житла та прибудинкових територій. Також прийнято рішення про створення комунального підприємства "Кіровограджитлосервіс", яке й повинне втілити ці реформи в життя. Це підприємство виступатиме в ролі єдиного замовника з обслуговування житла та прибудинкових територій.

переглядів: 1221
15:07

Так називається комплексна система охорони громадського порядку, що має намір запровадити в Кіровограді УМВС України в області.

переглядів: 1414
14:54

Президент України підписав закон про державні гарантії виконання судових рішень.

переглядів: 982
14:29

Проблема бродячих собак актуальна сьогодні для всіх міст України. Жертвами хвостатих може стати будь-хто і будь-якої хвилини. Причому, покусавши людину, собака може не лише її покалічити, а й заразити небезпечною, навіть смертельною недугою. У тому числі – сказом. Тим часом, Кіровоградом почали поширюватися чутки, що в місті немає антирабічних вакцин. (Нагадаємо, що єдиний метод запобігти розвитку хвороби, якщо вас вкусила тварина, хвора на сказ, – щеплення антирабічною вакциною).

переглядів: 3092
14:23

Про це на апаратній нараді в ОДА повідомив начальник філії обласного управління АТ “Ощадбанк” Юрій Кабов.

переглядів: 1055
1 2 3 »
pgt 0.43343 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua