МЕНЮ


14:44

Протягом багатьох років Молодіжний Клуб «Імідж» Кіровоградського обласного ЦДЮТ, як дружня родина влітку їде відпочити разом. На цей відпочинок чекають всі діти, які займаються в клубі, випускники «Іміджу» та, маю сподівання, і наші любі керівники. Для клубу стало вже гарною традицією відпочивати на берегах ріки Південний Буг.

переглядів: 1057
13:38

З 1 липня 2012 року проведено перерахунки пенсій відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік».

переглядів: 1835
13:33

В умовах створення «технологічно-комп’ютеризованого» суспільства надзвичайно актуальним постає питання розвитку інформаційної взаємодії між різними установами та організаціями. Одним з таких питань є формування та подання різного роду звітності.

переглядів: 1219
13:32

У спекотні літні дні, коли сонце по-особливому гаряче, а про дощову прохолоду можна лише мріяти, лісівники Кіровоградщини постійно пильнують лісові масиви, аби максимально захистити їх від пожеж, проводять патрулювання та спеціальні профілактичні заходи.

переглядів: 823
13:18

Згідно з результатами дослідження об’ємної активності радону у дитячих садках, лікарнях та інших соціальних закладах регіону, яке у квітні проводив Інститут гігієни та медичної екології імені Марзеєва НАМН України, перевищення допустимої норми зафіксовано у майже 30% обстежених приміщень. Фахівці зазначають: ситуація доволі серйозна. На окремих об’єктах концентрація газу відверто зашкалює. Наприклад, у Бобринецькому районі в одній зі шкіл радонометр зафіксував аж 809 Бк/м³. А це означає, що норма там перевищена у 16(!) разів.

переглядів: 1145
13:18

Віднедавна замовлення на обслуговування "соціального таксі" приймаються як територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг), так і операторами "гарячої лінії" голови обласної державної адміністрації.

переглядів: 1110
13:17

Працівники Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області за підозрою у скоєнні тяжкого злочину затримали 22-річного місцевого жителя.

переглядів: 706
pgt 0.43048 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua