МЕНЮ


21:31

Увечері у понеділок у Кіровограді сталася сильна злива, що супроводжувалась шквальним вітром, пориви якого сягали до 37 метрів на секунду, гроза, град. Стихія «гуляла» півтори години.

переглядів: 1750
17:00

Ростом економічної активності підприємств та власною наполегливістю пояснюють податківці Кіровоградщини той факт, що протягом січня – червня нинішнього року в області зібрано податків на 17,5 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого. Зокрема, цю думку виловив на недавньому засіданні колегії ДПС в області головний податківець Кіровоградщини Ігор Вірієнко.

переглядів: 1293
12:51

Як відомо, торік у Кіровограді на мільйон гривень, виграних нашими танцюристами у телевізійному шоу «Майдан’s», було встановлено десять дитячих майданчиків. А два місяці тому на урочистостях з нагоди річниці перемоги кіровоградської команди народний депутат України Станіслав Березкін повідомив, що дарує області на дитячі майданчики ще мільйон гривень. Усього замовлено 35 ігрових комплексів, 20 із них дістанеться саме обласному центру. Крім того, ще п’ять подарує Кіровограду Фонд «Розвиток Кіровоградщини». Усі майданчики будуть встановлені до кінця року. Про це повідомили під час прес-конференції у міській раді у вівторок перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов та помічник-консультант народного депутата Станіслава Березкіна Людмила Лозова.

переглядів: 335194
12:02

Прокурором Петрівського району заявлено 11 позовів до відділу Держкомзему в Петрівському районі та державного підприємства «Центр державного земельного кадастру» про визнання недійсними та скасування Державних актів на право власності на земельні ділянки.

переглядів: 1239
pgt 0.4064 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua