МЕНЮ


14:34

У нинішньому році буде відновлено 35 кілометрів повітряних ліній електропередач із встановленням 1050 світлоточок з енергозберігаючими лампами зовнішнього освітлення. Таким чином міська влада планує відновити зовнішнє освітлення на вулицях Андріївській, Енергетиків, Родимцева, прибудинкових територій на вулицях Попова, Беляєва, Дзержинського, Повітрянофлотській, Волкова, Жовтневої революції, Яновського, Преображенській, Маршала Конєва та інших.

переглядів: 1045
14:33

Вже давно досить гостро стоїть проблема відновлення асфальтового покриття тротуарів вулиць Кіровограда. І ось ці роботи нарешті розпочато. Першою у списку реконструкції значиться вулиця Короленка. Згідно міської програми будівництва, ремонту, реконструкції та експлуатації дорожньої системи на 2012 рік на капітальний ремонт тротуару по вулиці Короленка (від вулиці Тельмана до вулиці Олени Журливої) з установкою нових бордюрів та остаточного благоустрою буде витрачено близько 300 тисяч гривень. Роботи виконує приватне підприємство «Диск».

переглядів: 1731
14:32

У рамках свого візиту на Кіровоградщину віце-голова правління Варшавського оптового ринку сільгосппродукції «Броніше» Кшиштоф Карпа зустрівся з заступником міського голови Ігорем Василенком, щоб обговорити перспективи створення в обласному центрі аналогічного об’єкту гуртової торгівлі.
Кшиштоф Карпа відзначив, що польська сторона має багаторічний досвід щодо створення на території країн Центральної та Східної Європи мережі великих оптових ринків сільськогосподарської продукції.

переглядів: 1458 / коментарі (2)
14:32

Двадцятого липня Марія Павлівна Гордієнко відзначила найвизначнішу дату у своєму житті. Їй виповнилось сто років. Привітати іменинницю зібралась її велика родина. Завітали на вогник до ювілярки і перший заступник міського голови Василь Дзядух разом із начальником відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлією Вовк. Вони привітали Марію Павлівну з визначною датою від імені міського голови Олександра Саінсуса, голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна, а також вручили вітальну телеграму від імені Президента України Віктора Януковича.

переглядів: 966
pgt 0.40671 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua