МЕНЮ


15:46

Радісний настрій панував серед вихованців та педагогів дитячого садочку №72 № «Гномик» у середу, 25 липня. І нагода була пречудова – відкриття відкритого басейну для оздоровчих процедур малюків. Завітало у дитячий заклад і чимало гостей, серед яких були в.о. заступника міського голови Сергій Дьячук, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко, начальник відділу фізкультури та спорту міської ради Олександр Куценко, батьки тощо. Зустрічала всіх господиня свята – завідуюча ДНЗ №72 Світлана Діброва.

переглядів: 930
15:13

Достойна заробітна плата є основою матеріального добробуту не тільки самого працівника, а й всієї його родини. З іншого боку, те, скільки громадянин отримує сьогодні, відчутно позначиться на тому, що він отримуватиме завтра, коли доведеться йти на заслужений відпочинок.

переглядів: 698
15:11

Працівники відділу Державної служби охорони при УМВС в області попередили крадіжку телефонного кабелю у місті Кіровограді. Зловмисники встигли лише пошкодити люк колодязя, де він знаходиться.

переглядів: 885
14:56

До керівництва міської влади звернулись мешканці вулиці Московської з приводу систематичного підтоплення їхніх садиб.

переглядів: 619
10:52

Нинішнього року Програмою інвестиційної діяльності Кіровограда на 2012 рік пердбачено виконати роботи на 113 обєктах, за І півріччя 2012 року погашена кредиторська заборгованість за 2011 рік по 23 об'єктам, розпочаті роботи - на 56 об'єктах, із них завершені роботи в межах бюджетного призначення - на 12 об'єктах. Про це повідомив під час апаратної наради у понеділок, що провів перший заступник міського голови Василь Дзядух, начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч. За його словами, запланована кількість об’єктів, на яких передбачені капітальні роботи, більша, ніж торік, у кілька разів.

переглядів: 880
10:52

Розробка для Кіровограда раціональної мережі автобусних маршрутів загального користування, за попередніми даними, має завершитися наприкінці року. Про це повідомила на апаратній нараді, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух, начальник управління розвитку транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради Ольга Гонтарь.
Ольга Гонтарь нагадала, що на виконання рекомендацій Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету, управління уклало угоду щодо розробки нової маршрутної мережі із Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

переглядів: 978
pgt 0.42395 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua