МЕНЮ


11:59

На адресу виконавчого комітету Ленінської районної у місті Кіровограді ради надійшло звернення групи депутатів від Партії регіонів щодо проведення обстеження в загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №16, у підвальному приміщенні якої проводиться гурткова робота з дітьми.

переглядів: 618
11:53

До об’єднання поляків Кіровоградщини "Полонія" імені Кароля Шимановського входять декілька сотень осіб. Від минулого літа організація провела низку культурницьких заходів, про що "ВГ" розповів керівник об’єднання директор музею музичної культури імені Кароля Шимановського (при музичній школі № 1 імені Генріха Нейгауза) Олександр Полячок.

переглядів: 1716
11:46

9 – 18 червня в Кранєво (Болгарія) проходив VIII Міжнародний фестиваль-конкурс "Слов’янський вінець", у якому взяли участь 26 учнів та дев’ятеро викладачів Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю. Мейтуса.

переглядів: 959
11:17

– От уже й майже середина літа. У школярів – канікули. Та нинішні діти не надто товаришують з активними іграми на свіжому повітрі, – розповідає бібліотекар кіровоградської бібліотеки-філії № 19 Тетяна Дніпро. – Їхнє звичайне дозвілля – висиджування перед телевізором і комп’ютерні ігри, від яких – жодної користі для фізичного розвитку.

переглядів: 1003
11:07

У наш час кожен бажаючий має змогу переглянути кіно не тільки у двох кінотеатрах обласного центру, а й через інтернет, телефон, по телевізору... А в повоєнні роки перегляд фільмів відбувався лише в кінотеатрі. Саме це видовище користувалося великою популярністю. Після війни виробництво картин збільшилося. І в ці роки радянські майстри кіно зуміли поставити ряд класичних творів соціалістичного реалізму.

переглядів: 917
11:00

Історія взаємин між чоловіком і жінкою, гідна пера романіста, була недавно предметом розгляду в суді одного з районних центрів Кіровоградщини.

переглядів: 785
10:53

Пенсіонери не бачать копіткої роботи працівників Пенсійного фонду України і, як правило, нічого не знають про неї, але без затримок отримують пенсії. Так і має бути: сплата внесків, стягнення недоїмки – все це повинно залишатися поза увагою людей похилого віку. Але ці питання не можуть не турбувати працівників Пенсійного фонду України, тому що від вчасної виплати пенсій залежить спокій значної частини громадян, як і розмір пенсій нинішніх та майбутніх пенсіонерів безпосередньо залежать від своєчасності й повноти сплати внесків до Пенсійного фонду України.

переглядів: 912
10:47

Уже стало доброю традицією проводити різноманітні культурні заходи в оновленому Ковалівському парку в Кіровограді. Ось і на День Конституції тут відбувся святковий концерт.
Кіровогрдці були задоволені святковим дійством – тепла атмосфера, чудові виступи танцювальних та вокальних колективів залишили по собі приємні враження.

переглядів: 651
10:13

Таку назву мав звітний концерт Імперії мистецтв Олександра Лещенка, що відбувся минулої неділі в обласній філармонії.

переглядів: 678
« 1 2 3 4
pgt 0.47813 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua