МЕНЮ


16:07

Нинішня спека б’є всі рекорди. У тіні стовпчики термометрів піднімаються до позначки +32, а то й +36. Асфальт плавиться, банкомати й ліфти відмовляються працювати, виходять з ладу комп’ютери, а люди похилого віку "хапаються" за серце.
Лікарі кажуть: "швидку допомогу" українці почали викликати у півтора – два рази частіше, збільшилася кількість інфарктів, інсультів, гіпертонічних кризів. Це вже не кажучи про теплові та сонячні удари, сонячні опіки. Спека завдала збитків й аграріям, одночасно "вдаривши" й по споживачах – у багатьох областях через засуху не вродили овочі та фрукти, виникли проблеми з відгодівлею худоби.

переглядів: 978
16:03

З початку року промисловими підприємствами Кіровограда реалізовано продукції на 3494,9 млн. грн., що на 61,1 відсотка більше, ніж за відповідний період минулого року, та становить 134,4 відсотка від запланованого показника. Про це повідомила на щопонеділковій нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради начальник управління економіки міськради Олена Осауленко.

переглядів: 1102
15:59

Напередодні професійного свята працівників торгівлі та громадського харчування, яке відзначалось 29 липня, у стінах Кіровоградської міської ради вітали представників цієї найпоширенішої професії. Зі щирими словами до присутніх звернулись перший заступник міського голови Василь Дзядух та начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі й побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова.

переглядів: 680
15:45

Питання створення у Кіровограді притулку для бродячих собак обговорювалося на нараді в ОДА, яку провів перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов.

переглядів: 850
15:36

Рішення про започаткування стипендій для спортсменів Кіровоградщини – переможців та призерів Олімпійських, Олімпійських юнацьких, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, всесвітніх універсіад, чемпіонатів світу, Європи та України – затверджено на черговій сесії обласної ради.

переглядів: 1227
15:29

Управління розвитку транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради уклало угоду з Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом про розробку раціональної мережі автобусних маршрутів загального користування. Харків’яни уже побували в нашому обласному центрі і отримали від місцевої влади настанови, які основні моменти мають бути враховані при розробці нової мережі. Про це повідомила у вівторок на прес-конференції начальник управління Ольга Гонтарь.

переглядів: 1005
15:05

Виконком міської ради прийняв рішення про занесення кращих представників територіальної громади та трудових колективів на міську Дошку пошани у 25 номінаціях. Щоправда, цього року в деяких номінаціях буде по кілька представників.

переглядів: 995
15:02

До обласного комунального підприємства "Бібліотечний колектор" надійшли підручники для учнів перших класів.

переглядів: 916
14:49

Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської міської ради повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати!

переглядів: 767
1 2 »
pgt 0.48182 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua