МЕНЮ


15:05

Літо – найзручніший час для ремонту доріг та відновлення зовнішнього освітлення. Нинішнього року на це виділено значні кошти як з місцевої скарбниці, так і з державного бюджету. Роботи тривають уже кілька місяців.

переглядів: 755
14:56

До 23 серпня кожна кіровоградська школа отримає акт готовності до навчального року.
Про це у понеділок на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. "Зауважень з боку працівників санепідстанції майже немає, – сказала Лариса Давидівна, – все йде за планом".

переглядів: 667
14:39

Відділ сімї та молоді Кіровоградської міської ради приймає заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі підприємницької діяльності серед молоді.

переглядів: 803
14:31

За участі першого заступника голови обласної ради Олександра Шаталова та заступника голови облдержадміністрації Галини Пастух відбулося засідання конкурсної комісії на внесення кандидатури на заміщення вакантної посади директора Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

переглядів: 887
14:24

Десятого серпня на спортивному майданчику будинку № 184, що на вулиці 40-річчя Перемоги, відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради спільно з міським центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" провели спортивно-масові заходи з шести видів спорту "Олімпійське літо", присвячені XXX Літнім Олімпійським іграм та Міжнародному дню молоді.

переглядів: 656
14:11

Відразу кілька випадків захворювання на лептоспіроз зареєстровано в липні нинішнього року на Кіровоградщині. Хворіють в основному чоловіки до 35 років. Захворювання пов’язані з купанням у водоймах зі стоячою водою.

переглядів: 921
14:04

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися в суспільство. Повноцінне життя людини можливе лише за умови, коли вона не відчуває ніяких обмежень у виконанні життєвих функцій. Проте, якщо такі обмеження з певних причин все ж таки виникають, цивілізоване суспільство робить усе можливе для їх усунення.

переглядів: 805
13:52

Незабаром відзначатимемо сто років від дня народження нашої землячки відважної підпільниці Олени Бур’янової.

переглядів: 877
13:44

Працевлаштування молоді – важливе завдання, яке стоїть сьогодні перед державою. Адже професійна самореалізація молодих людей в Україні є тим фундаментом, який забезпечує стійкість економіки країни і зростання добробуту її громадян.

переглядів: 962
1 2 3 »
pgt 0.43113 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua