МЕНЮ


17:49

2008 рік. Вісті із регіонів України чимось нагадують фронтові зведення. У Запоріжжі померли 68-річний чоловік, що стояв у черзі за компенсацією вкладів "Ощадбанку" СРСР із третьої години ранку, і 77-річна жінка, яка не дійшла до відділення 30 метрів. У Полтавській області прямо в приміщенні "Ощадбанку" помер пенсіонер.

переглядів: 1193
17:45

Черговий скандал, викликаний гаражним будівництвом у житловому масиві, стався недавно в Кіровограді. Цього разу протестували жителі будинку № 1/7 на проспекті Університетському – на подвір’ї, яке вони вважали спільною територією, з’явилися фундаменти. Не сумніваючись, що це – підмурівки майбутніх гаражів, люди звернулися до влади з проханнями зупинити незаконне, на їхню думку, будівництво. Тим паче, що ці фундаменти створюють реальні перешкоди життєдіяльності їхньої будинкової громади – заважають під’їзду сміттєвозів до майданчика із контейнерами. Подібний сигнал надійшов до міської влади і від жителів будинку № 9 на вулиці Волкова.

переглядів: 1125
17:42

У понеділок у приміщенні Кіровоградської міської ради відбулося нагородження з нагоди Дня незалежності України. Відзнаки Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету вручив міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 721
17:39

До початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період підготовлено усі 39 дошкільних, 44 загальноосвітніх та п’ять стаціонарних позашкільних навчальних закладів Кіровограда.

переглядів: 871
17:33

На Кіровоградщині стартує проект з відновлення опорних пунктів дільничних інспекторів міліції. Про це повідомив під час апаратної наради голова облдержадміністрації Сергій Ларін.

переглядів: 838
17:26

Упродовж трьох діб діти та дорослі, що мешкають у будинках на вулиці Калініна, намагалися самотужки врятувати маленьку тваринку – кошеня, мама якого загинула від рук інших дорослих. Воно опинилося під сходами будинку №39 та не могло звідти виповзти.

переглядів: 777
17:20

Із 29 серпня по 9 вересня у столиці Великобританії пройдуть XIV Літні Параолімпійські ігри, на яких у складі Національної збірної України виступлять і п’ятеро кіровоградців.

переглядів: 807
17:16

Звернення такого змісту до Президента та Прем’єр-міністра України підготувало кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської асоціації "Укрмолодьжитло" після обговорення цього питання на "круглому столі", в якому взяли участь керівники місцевих будівельних підприємств – членів асоціації (ТОВ "Кіровоградєвробуд", ПП "Камелот-3000" та ПП "Ескалібур-3000").

переглядів: 736
16:52

Квартальні комітети – найближча до людей влада в місті, перші порадники і перші помічники щодо вирішення найрізноманітніших питань повсякденного життя. Принаймні, саме так є у Ленінському районі міста Кіровограда.

переглядів: 1380
1 2 »
pgt 0.43923 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua