МЕНЮ


16:52

Квартальні комітети – найближча до людей влада в місті, перші порадники і перші помічники щодо вирішення найрізноманітніших питань повсякденного життя. Принаймні, саме так є у Ленінському районі міста Кіровограда.

переглядів: 1291
16:47

Минулої п’ятниці очільник Ленінської районної ради Валерій Заботкін разом з її працівниками (нинішніми й колишніми) привітали із 77-річчям Сергія Ліновиченка, за активної участі якого 1974 року й було створено Ленінський район міста Кіровограда з його виконавчими органами.

переглядів: 606
16:40

Грабунки та розбої на вулицях – явище в Кіровограді не рідкісне. У того мобілку відберуть, у того золотий ланцюжок з шиї зірвуть. Трапляються ці біди, як правило, ночами з людьми напідпитку. А недавно на офіційному сайті облуправління МВС з’явилося повідомлення, з якого випливає, що чесному громадянину перебувати тверезим на робочому місці в офісі іноді так само небезпечно, як і п’яному вештатися нічним містом, – адже кожної хвилини в контору може увірватися лиходій і забрати звідти щось із оргтехніки.

переглядів: 902
16:26

У невеликому селі Озера Світловодського району працює… приватний зоопарк. Щоліта його відвідують 600-800 чоловік – приїжджають дорослі разом з дітьми не лише із сусідніх сіл, міст, а й інших областей.

переглядів: 2404
15:05

Літо – найзручніший час для ремонту доріг та відновлення зовнішнього освітлення. Нинішнього року на це виділено значні кошти як з місцевої скарбниці, так і з державного бюджету. Роботи тривають уже кілька місяців.

переглядів: 739
14:56

До 23 серпня кожна кіровоградська школа отримає акт готовності до навчального року.
Про це у понеділок на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. "Зауважень з боку працівників санепідстанції майже немає, – сказала Лариса Давидівна, – все йде за планом".

переглядів: 650
14:39

Відділ сімї та молоді Кіровоградської міської ради приймає заявки на участь у Всеукраїнському конкурсі підприємницької діяльності серед молоді.

переглядів: 777
14:31

За участі першого заступника голови обласної ради Олександра Шаталова та заступника голови облдержадміністрації Галини Пастух відбулося засідання конкурсної комісії на внесення кандидатури на заміщення вакантної посади директора Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького.

переглядів: 858
14:24

Десятого серпня на спортивному майданчику будинку № 184, що на вулиці 40-річчя Перемоги, відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради спільно з міським центром фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" провели спортивно-масові заходи з шести видів спорту "Олімпійське літо", присвячені XXX Літнім Олімпійським іграм та Міжнародному дню молоді.

переглядів: 637
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.45188 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua