МЕНЮ


14:11

Відразу кілька випадків захворювання на лептоспіроз зареєстровано в липні нинішнього року на Кіровоградщині. Хворіють в основному чоловіки до 35 років. Захворювання пов’язані з купанням у водоймах зі стоячою водою.

переглядів: 895
14:04

Люди з інвалідністю потребують справедливого соціального захисту і створення таких умов життя, щоб успішно інтегруватися в суспільство. Повноцінне життя людини можливе лише за умови, коли вона не відчуває ніяких обмежень у виконанні життєвих функцій. Проте, якщо такі обмеження з певних причин все ж таки виникають, цивілізоване суспільство робить усе можливе для їх усунення.

переглядів: 757
13:52

Незабаром відзначатимемо сто років від дня народження нашої землячки відважної підпільниці Олени Бур’янової.

переглядів: 833
13:44

Працевлаштування молоді – важливе завдання, яке стоїть сьогодні перед державою. Адже професійна самореалізація молодих людей в Україні є тим фундаментом, який забезпечує стійкість економіки країни і зростання добробуту її громадян.

переглядів: 943
13:35

Генеральний директор торговельної мережі «Візит» Леонід Вітряченко звернувся до влади Кіровограда із проханням дозволити встановити біля підпорядкованого йому магазину на вулиці Жовтневої Революції архітектурну композицію на честь минулорічної перемоги кіровоградської команди у танцювальному конкурсі «Майданс».

переглядів: 960
13:33

Шахрайство у такій формі – звичайна річ у великих містах. У Кіровограді ж воно не набуло поширення через те, що на місцевому ріелторському ринку замало пропозицій віддати житло в оренду на годину-дві. І от минулої весни кіровоградка Тетяна вирішила спробувати, чи діє цей спосіб легкого заробітку в наших краях.

переглядів: 676
13:28

Минулого тижня Президент України підписав Закон "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

переглядів: 708
13:17

У травні нинішнього року дільничному інспектору з Кіровського райвідділу міліції, назвемо його Н., присвоїли звання майора. Звісно, колеги почали чіплятися: "А могорич?", "Коли будемо "обмивати" нові погони?"

переглядів: 645
12:48

Вживаючи із сусідом в його ж будинку самогон і запиваючи пивом, ця бувала жінка (раніше притягувалася до кримінальної відповідальності) в процесі розмови дізналася, що він недавно отримав пенсію.

переглядів: 561
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.41446 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua