МЕНЮ


15:59

Напередодні професійного свята працівників торгівлі та громадського харчування, яке відзначалось 29 липня, у стінах Кіровоградської міської ради вітали представників цієї найпоширенішої професії. Зі щирими словами до присутніх звернулись перший заступник міського голови Василь Дзядух та начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі й побутового обслуговування населення міської ради Тетяна Бєлова.

переглядів: 692
15:45

Питання створення у Кіровограді притулку для бродячих собак обговорювалося на нараді в ОДА, яку провів перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов.

переглядів: 860
15:36

Рішення про започаткування стипендій для спортсменів Кіровоградщини – переможців та призерів Олімпійських, Олімпійських юнацьких, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, всесвітніх універсіад, чемпіонатів світу, Європи та України – затверджено на черговій сесії обласної ради.

переглядів: 1273
15:29

Управління розвитку транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради уклало угоду з Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом про розробку раціональної мережі автобусних маршрутів загального користування. Харків’яни уже побували в нашому обласному центрі і отримали від місцевої влади настанови, які основні моменти мають бути враховані при розробці нової мережі. Про це повідомила у вівторок на прес-конференції начальник управління Ольга Гонтарь.

переглядів: 1029
15:05

Виконком міської ради прийняв рішення про занесення кращих представників територіальної громади та трудових колективів на міську Дошку пошани у 25 номінаціях. Щоправда, цього року в деяких номінаціях буде по кілька представників.

переглядів: 1007
15:02

До обласного комунального підприємства "Бібліотечний колектор" надійшли підручники для учнів перших класів.

переглядів: 927
14:49

Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської міської ради повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати!

переглядів: 799
13:16

Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб стушкувати м’ясо з овочами. Але це оманливе враження. Найбільша небезпека полягає в тому, щоб рагу не перетворилося на кашу: щоб капуста була соковитою, м’ясо – м’яким, а картопля і кабачок не зварилися. І якщо все вийде, то кращої страви, ніж ароматне рагу, для родинної вечері й не придумати.

переглядів: 4297
16:42

Чим більше дістається керівнику облспоживінспекції
за перешкоджання підприємництву, тим дужче
він тисне на бізнес. І дійшов до того, що присвоїв повноваження свого столичного начальства.

переглядів: 1464
« 1 2 3 4 5 6 7
pgt 0.44576 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua