МЕНЮ


11:38

Дві бібліотеки – Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва імені Бойченка та Вологодська юнацька бібліотека імені Тендрякова (Росія) уклали угоду про співпрацю під час он-лайн зустрічі, що відбулася тиждень тому.

переглядів: 873
11:16

Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області 1 серпня нинішнього року розпочало оформлення паспортів громадянина України, реєстрацію місця проживання фізичних осіб, а також виконання інших функцій, визначених законодавством України про громадянство та імміграцію. Дані функції передано від Міністерства внутрішніх справ до Державної міграційної служби, одночасно з внесенням ряду змін у законодавство України.

переглядів: 1153
10:31

Красногірка – невелике село в Голованівському районі Кіровоградської області. У роки війни тут діяла підпільна організація "Спартак". До неї увійшли учні місцевої школи.

переглядів: 766
09:35

У Нацкомфінпослуг розробили законопроект, який забороняє діяльність фінансових пірамід.

переглядів: 636
09:29

Тепер працівникам дорожньо-патрульної служби ДАІ заборонено звертатися до учасників дорожнього руху на "ти", використовувати образливі жести, допускати при спілкуванні грубість, погрози, пред’являти неправомірні та незаслужені звинувачення.

переглядів: 759
09:24

Надзвичайна пригода сталася недавно в Кіровоградській виправній колонії № 6 – звідти утік в’язень.

переглядів: 753 / коментарі (3)
09:16

Кіровоградські міліціонери затримали 20-річного жителя обласного центру, який займався крадіжками з автомобілів, головним чином – зі стареньких.

переглядів: 969
09:08

До міліції звернувся 55-річний кіровоградець Микола Г. із проханням розшукати незнайомця, якому ні за що ні про що віддав понад дві тисячі гривень.

переглядів: 809
09:05

28 серпня православні та греко-католики відзначали Успіння Пресвятої Богородиці.
Воно належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року. У народі його називають Першою Пречистою.
Цього дня церква згадує праведну кончину Божої Матері – подію водночас забарвлену сумом про закінчення життєвого шляху Богородиці і радістю про з’єднання Пречистої Матері Господньої зі своїм Сином.

переглядів: 596
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.46405 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua