МЕНЮ


15:21

Проблема доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до різноманітних державних установ, закладів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування є однією з тих, що сьогодні в центрі уваги і влади, і в громади. Поступово у Кіровограді вживаються заходи в цьому напрямку. Так, в місті виконуються роботи по спорудженню пандусів не тільки до приміщень загального користування, а й на тротуарах, що дозволяє інвалідам-візочникам безперешкодно пересуватись вулицями обласного центру, успішно діє соціальне таксі, яке обслуговує обмежених у русі громадян, на пасажирських маршрутах рухаються сучасні автобуси із спеціальними підйомниками, а магазинах діють столи замовлень, де кожен потребуючий того може здійснити необхідні покупки.
Але попри великі обсяги виконаних робіт, залишається й ряд невирішених питань. Саме про них йшлося на засіданні міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, що відбулось під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха та за участі представників громадських організацій, які опікуються проблемами людей з вадами здоров’я.

переглядів: 1599
14:59

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на своєму засіданні у вівторок ухвалив рішення про те, що опалювальний сезон 2012/2013 року в місті Кіровограді розпочнеться 15 жовтня.

переглядів: 2791
10:26

20 вересня ц.р. до чергової частини УМВС України в області надійшло анонімне телефонне повідомлення про замінування одного з промислових підприємств міста Кіровограда.

переглядів: 1145
10:25

На цьому тижні бібліотекарі відзначають відразу два свята – Всеукраїнський день бібліотек та 35-річчя Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи.

переглядів: 1328
09:59

Кіровоградські податкові міліціонери викрили діяльність «конвертаційного» центру, через рахунки якого було «відмито» близько 40 млн. грн. До його складу входило 4 підприємства з ознаками фіктивності, підконтрольних організатору. Діяли конвертатори на території трьох областей України. Протягом 2011-2012 рр. через рахунки підприємств, які входили до складу центру, пройшло близько 40 млн. грн.

переглядів: 1021
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.43168 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua