МЕНЮ


15:37

Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів, розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Південно-Кільцева, 8А, оголошує набір слухачів за професіями:

оператор комп’ютерного набору - 6 місяців;
конторський службовець (бухгалтерія) - 9 місяців;
кравець - 3 місяців;
швачка - 3 місяців;
молодша медична сестра з догляду за хворими - 6 місяців.

переглядів: 1046
16:49

Майже 90 делегатів – учнів кіровоградських шкіл зібрались на позачергову сесію міського парламенту дітей, присвячену 225-й річниці створенню Єлисаветградської міської думи. Привітати майбутніх політиків прийшли секретар міської ради Ігор Волков, начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко та заступник начальника управління освіти міської ради Євген Серопян.

переглядів: 931
15:55

Своєчасна й повна сплата платежів до Пенсійного фонду України – це обов’язок роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників. Тому кожен керівник підприємства, установи, організації, кожен суб’єкт підприємництва, який використовує найману робочу силу, повинен усвідомлювати, що через несвоєчасну сплату внесків до Пенсійного фонду його працівники втрачають страховий стаж, а це негативно позначиться на розмірі їх майбутньої пенсії.

переглядів: 1080
12:02

17 вересня 2012 року під час апаратної наради під головуванням губернатора Кіровоградщини начальник Кіровоградської митниці Павло Скальський звітував про результати роботи митниці у 2012 році з виконання обласної програми соціально-економічного розвитку «Центральний регіон-2015» та доручень Голови облдержадміністрації.

переглядів: 928
18:31

22 вересня Кіровоград відзначатиме 258-річчя свого заснування. Святкова програма обіцяє бути насиченою, видовищною і різноманітною – крім традиційних заходів, буде чимало й концептуально нових, при цьому вони проводитимуться не лише на площі Кірова та площі перед приміщенням міської ради, а й на Дворцовій та у парку Ковалівському. А ще на кіровоградців чекає чимало сюрпризів. Яких саме – розповів сьогодні на прес-конференції кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 884
16:09

При виконкомі Кіровоградської міської ради створено художню раду. Під час її першого засідання, що відбулося минулого тижня, розглядалися питання відповідності естетичним нормам реклами та вивісок на фасадах будинків Кіровограда.

переглядів: 905
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.44065 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua