МЕНЮ


18:58

Такий ультиматум висунула міська влада кіровоградським перевізникам. Поступок більше не буде – попереду конкурс на право перевезення пасажирів, його проводитимуть уже на нових умовах, на основі нового законодавства і більш жорстких вимог до претендентів на обслуговування маршрутів. Виграти конкурс зможуть лише ті, хто працює у правовому полі, хто має належну матеріально-технічну базу й готові виконувати умови договорів, надаючи якісні послуги. Саме про це йшлося на нараді із перевізниками, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух. У нараді взяли участь представники податкової служби, управлінь соціального захисту населення, Пенсійного фонду, ДАІ та інші.

переглядів: 839
11:04

У більшості багатоповерхівок Кіровограда внутрішньобудинкові мережі уже підготовлені роботи в осінньо-зимовий період, завершується також капітальний та поточний ремонт покрівель. Цю інформацію озвучив у понеділок на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса начальник головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради Олександр Хачатурян.

переглядів: 972
17:55

1 вересня 2012 року кіровоградські митники прийняли участь у шкільних урочистих зборах першого дзвоника та провели відкритий урок в Дмитрівській загальноосвітній школі №2 Знам‘янського району.

переглядів: 940
15:31

По лінії «102» 07.04.12 від невідомої особи з телефонного автомату надійшло завідомо неправдиве повідомлення про замінування, яке могло загрожувати загибелі людей, що мешкають у будинку по вул. Дзержинського в м. Кіровограді.

переглядів: 851
« 1 2 3 4 5 6 7
pgt 0.40153 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua