МЕНЮ


13:09

Кримінальну справу стосовно начальника управління ветеринарної медицини - головного державного інспектора ветеринарної медицини одного з районів Кіровоградщини розслідувано та передано до суду.

переглядів: 1358
09:37

До двох років обмеження волі засуджено начальника відділення пожежного поїзда станції Знам’янка за складання фальсифікованих протоколів про вчинення адміністративного правопорушення.

переглядів: 2064
16:10

Шановні мешканці м. Кіровограда. Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у жовтні 2012 року буде проведено комплекс планових технічних заходів для підвищення якості електропостачання.
У зв’язку із виконанням робіт з ремонту і технічного обслуговування ліній перебоїв з електропостачанням слід очікувати споживачам (юридичним особам та побутовим абонентам), зареєстрованим за наведеними нижче адресами.

переглядів: 1065
15:12

19 вересня до реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні зі Світловодської ЦРЛ у важкому стані потрапила десятирічна жителька Світловодська, повідомляє прес-служба ТУ МНС України в області.

переглядів: 865
15:10

...що сказ - небезпечна хвороба.
Збудник його – вірус сказу, який швидко гине в навколишньому середовищі, а живе і розмножується тільки в живому організмі, головним чином в головному та спинному мозку. Велика кількість його накопичується в слинних залозах хворих тварин, звідки разом зі слиною проникає в ротову порожнину. При покусах, нанесені подряпин здоровим людям і тваринам вірус разом зі слиною потрапляє в рани і таким чином відбувається зараження сказом. Слина з вірусом може потрапити і в малопомітні садна та тріщини на шкірі , слизові оболонки очей, носа, ротової порожнини.

переглядів: 1229
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.41053 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua