МЕНЮ










16:51

Другого вересня на вулиці Великій Пермській, 7 відкрито новий майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол. Цього ж дня тут відбувся Перший футбольний турнір серед хлопців 2005 року народження на призи Кіровоградської міської організації ФСТ "Україна".

переглядів: 774
16:48

Багато хто чув про соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича. Одна із найголовніших – осучаснення, підвищення пенсій.

переглядів: 996 / коментарі (1)
16:40

Погідного суботнього ранку першого вересня у школах Кіровограда розпочався новий навчальний рік. На врочисті лінійки до навчальних закладів завітали не лише батьки та рідні учнів, а й керівники міста, області. Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, наприклад, став учасником Дня знань у СЗОШ № 14, у якій навчався.

переглядів: 1565
16:34

З першого жовтня в Кіровограді спеціалісти одеського науково-виробничого комерційного центру "ОДІС-W" розпочнуть монтаж для КП "Міськсвітло" електронної системи управління вуличним освітленням "Спрут".

переглядів: 1032
16:04

Такий ультиматум висунула міська влада кіровоградським перевізникам. Поступок більше не буде, попереду – конкурс на право перевезення пасажирів, його проводитимуть уже на нових умовах, на основі нового законодавства і більш жорстких вимог до претендентів на обслуговування маршрутів. Виграти конкурс зможуть лише ті, хто працює у правовому полі, хто має належну матеріально-технічну базу й готові виконувати умови договорів, надаючи якісні послуги. Саме про це йшлося на нараді із перевізниками, яку провів перший заступник міського голови Василь Дзядух. У нараді взяли участь представники податкової служби, управлінь соціального захисту населення, Пенсійного фонду, ДАІ та інші.

переглядів: 764
15:53

Протягом третього – п’ятого вересня на території Кіровоградщини рівень радіаційного фону досліджувала мобільна лабораторія радіаційної розвідки ДП “Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки” (ДНТЦ ЯРБ), надана Україні МАГАТЕ.

переглядів: 1257
14:33

Виконавчий комітет Кіровоградської міськради затвердив Тимчасовий порядок вилову, транспортування та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті.

переглядів: 988
14:23

На кіровоградському Привокзальному ринку (біля автовокзалу № 2) ТОВ "Домініон-Кіровоград" триває реконструкція, у результаті якої тамтешній майданчик для щоденної торгівлі домашніми худобою і птицею значно розшириться. На новостворені місця планують перевести й стихійних торговельників з вулиці Яновського, на яких постійно нарікали мешканці сусідніх будинків.

переглядів: 842
11:10

У міліцію регулярно звертаються люди, які постраждали від легальних, але недобросовісних підприємців. Того на роботу не влаштували, тому з орендою житла не допомогли, а гроші за ці послуги взяли добрячі. Правоохоронці, ознайомившись із договорами, які показують їм заявники, зазвичай розводять руками: мовляв, криміналу тут немає, ви ж бачили, що підписували. І дійсно, ті угоди, як правило, не передбачають реальних зобов’язань допомогти клієнтам у пошуку роботи чи житла, у них ідеться всього-на-всього про надання інформаційних послуг. А от підприємець, про якого йтиметься далі, за невиконання взятих перед людьми обов’язків поплатився свободою.

переглядів: 845
1 2 »
pgt 0.47349 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua