МЕНЮ


14:45

Минулого тижня комісія під головуванням заступника кіровоградського міського голови Сергія Дьячука визначила лауреатів іменних стипендій міського голови на 2012 – 2013 навчальний рік.

переглядів: 871
14:37

У структурі виконавчого комітету Кіровської районної у місті Кіровограді ради функціонує територіальний центр соціального обслуго- вування (надання соціальних послуг). До його складу входять відділення соціальної допомоги вдома, соціально-побутової адаптації та соціально-медичних послуг. Загалом, центр надає 44 види соціальних послуг, у тому числі й перукарські – які безплатні (одиноким непрацездатним громадянам), так і платні, згідно із затвердженими тарифами. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року №1417 “Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, платні послуги надаються громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, котрі повинні забезпечити їм догляд і допомогу, та перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту Кіровського району.

переглядів: 781
14:30

Вам про щось говорить цифра “вісімсот”? Ні, це не мінімальна пенсія, а відстань в кілометрах, на яку тягнеться водогін тільки по Кіровограду. Пройшовши до того шлях від світловодського "моря" через міста обласного підпорядкування. Набираючи воду з крану, ми чудово розуміємо, наскільки вона "корисна". Але мінералки не накупишся, на побутові фільтри гроші мають не всі, та й чи є вони насправді перепоною для шкідливих домішок та мікроорганізмів? Проведення небезпечного водного експерименту над українцями і можливість пити таки справді чисту воду сьогодні турбують і вчених, і політиків, і бізнесменів.

переглядів: 848 / коментарі (3)
13:58

Чарівна й неповторна осіння палітра. У повітрі бринить музика-палахкотіння різнобарвних квітів та листя, що граційно опадає з дерев. І хочеться обняти весь білий світ, зігріти його своїм теплом…

переглядів: 1029
13:47

Нагадаємо, перший молокомат було відкрито кілька тижнів тому в соціальному магазині на площі Богдана Хмельницького («“У Кіровограді вже є молокомат”). Згодом новгородківська агрофірма “МЮНТТ”, яка постачає молоко до кіровоградського молокомата, закупить ще п’ять таких установок, які встановлять в обласному центрі. Про це стало відомо під час апаратної наради в ОДА.

переглядів: 634
13:36

Оплачувані громадські роботи – один із напрямків активних програм сприяння зайнятості населення, організація та проведення яких спрямовані на забезпечення тимчасової зайнятості громадян, вирішення нагальних питань соціального розвитку територіальних громад, надання додаткової соціальної підтримки безробітним.

переглядів: 751
13:23

Як уже повідомлялося у публікації "Юному душогубу з Великої Балки винесли вирок", 10 жовтня у Ленінському районному суді Кіровограда винесли вирок місцевому юнаку, обвинуваченому у вбивстві 12-річної Анни Жаданової, яка жила з ним по сусідству. Визнавши хлопця винним, суд постановив відправити його в місця позбавлення волі на 14 років.

переглядів: 718 / коментарі (1)
13:11

Генеральний прокурор України призначив заступниками прокурора Кіровоградської області Олександра Литвиненка та Олександра Кобякова.

переглядів: 1320
12:00

Міліція Кіровоградщини підбила підсумки роботи у січні – вересні нинішнього року.

переглядів: 744
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.43505 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua