МЕНЮ


13:22

Минулої п’ятниці відбулись урочистості з нагоди 60-річчя з дня створення Кіровоградської лікарні швидкої медичної допомоги.
Привітати головного лікаря Валерія Скорохода та трудовий колектив медзакладу прийшли заступник голови обласної ради Іван Владов, міський голова Олександр Саінсус, депутати міської ради Юрій Тітов та Сергій Калапа, голова обласної профспілкової організації працівників охорони здоров’я Лариса Козлова та інші.

переглядів: 856
13:20

З метою реалізації комплексної програми “Молодь Кіровограда” на 2012 рік, затвердженої рішенням Кіровоградської міської ради, та сприяння творчому розвитку обдарованої молоді виконавчий комітет міськради вирішив встановити з першого жовтня цього року розмір іменних стипендій міського голови для студентів вищих навчальних закладів міста ІІІ – ІV рівнів акредитації в розмірі 500 гривень – три стипендії, а для студентів вищих навчальних закладів міста І – ІІ рівнів акредитації – також три стипендії в розмірі 400 гривень.

переглядів: 689
13:12

Перебуваючи минулого тижня з робочою поїздкою в Кіровоградській області, Прем’єр-міністр України Микола Азаров взяв участь в урочистому відкритті майданчика для будівництва заводу ядерного палива в селищі Смоліному Маловисківського району. Учасниками знакової події стали також міністр палива і енергетики України Юрій Бойко, голова облдержадміністрації Сергій Ларін, генеральний директор Державної корпорації з атомної енергії “Росатом” Сергій Кірієнко, генеральний директор ДК “Ядерне паливо” Тетяна Амосова та президент ВАТ “ТВЕЛ” Юрій Оленін.

переглядів: 620
13:02

У рамках соціальної угоди державне підприємство "СхідГЗК" надало 160 тисяч гривень для цілодобового постачання води до 101-го та 102-го мікрорайонів Кіровограда.

переглядів: 645
12:52

У понеділок Кіровоград накрила злива, яка тривала близько трьох годин. За цей час випала більш ніж двомісячна норма опадів. На додачу – ще й гроза та град.

переглядів: 641
12:48

Щиру зацікавленість учасників, а це були депутати місцевих рад, вчителі, вихователі, батьки та журналісти, викликала тема “круглого столу”, що відбувся напередодні професійного свята освітян. Йшлося про стан галузі загалом та її початкову ланку – дошкільну освіту, зокрема, забезпеченість дитсадками та можливість створення в них додаткових місць, альтернативні форми дошкільного виховання, авторитет педагога.

переглядів: 792
12:39

У змаганнях з пляжного волейболу, настільного тенісу, дартсу, підтягування на перекладині, брусах змагалось минулої п’ятниці більш ніж півсотні дітлахів, які живуть у Лелеківці.

переглядів: 848
12:36

Дев’ять книг видав кіровоградський поет Анатолій Курганський: тут і гумор, і сатира, і лірика…
Відома кіровоградська поетеса Антоніна Корінь називає його ніжним та сентиментальним ліриком, у якого "чуйна душа", який уміє відчути "і пульс, і дихання, і серцебиття землі", а характерною рисою обдаровання Анатолія Курганського вона називає "співпричетність до пульсу природи".

переглядів: 793
12:33

Другого жовтня в бібліотеці-філії № 4 Кіровоградської МЦБС відбувся літературний вечір до Дня людей похилого віку "Роки людині до лиця".

переглядів: 918
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.40349 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua