МЕНЮ


15:59

Нинішнього року на Дошці пошани як найкращий педагогічний працівник Кіровограда представлена вчитель трудового навчання НВО № 20 Олена Горобець.
Олена Горобець працює вчителем трудового навчання в 20-й школі з 1992 року. Розпочинала свою педагогічну діяльність на посаді вчителя російської мови та літератури в Помічнянській середній школі № 3. А от уже в Кіровограді пристала на пропозицію викладати трудове навчання, здобувши другу спеціальність у педуніверситеті.

переглядів: 2275
15:56

Хто із нас хоч раз не скористався швидкою допомогою? Коли від часу приїзду лікаря залежить, без перебільшення, життя людини. Хто із нас з нетерпінням, дивлячись на годинник, не відраховував секунди до прибуття біло-червоної машини?

переглядів: 1108
15:18

Питання цільового використання орендарями земельних ділянок та надходження до міського бюджету від плати за землю обговорювалося у понеділок на нараді кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 709
15:10

Проблема доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до соціальних, торговельних закладів, житлових будинків сьогодні – в центрі уваги і влади, і громади. Поступово у Кіровограді вживаються заходи в цьому напрямку, однак є й невирішені питання. Саме про це йшлося на засіданні міського комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, що відбулось під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха за участі представників громадських організацій, які опікуються проблемами людей з вадами здоров’я.

переглядів: 1514
15:06

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек працівників Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи у міській раді одразу з двома святами – професійним днем і 35-річчям цієї установи – привітали секретар міської ради Ігор Волков та в.о. заступника міського голови Сергій Дьячук.

переглядів: 738
14:55

Чергове засідання клубу "Ветеран", що відбулося минулої п’ятниці, проводилося в урочистій обстановці, адже воно було присвячене Дню ветерана, який в Україні відзначається першого жовтня.

переглядів: 717
14:27

Той, хто намагався влаштувати дитину в дитячий садочок Кіровограда, знає, як це складно. Мамам і татам доводиться за рік до майбутнього “вступу” в дошкільний заклад записуватися в чергу. Приміщення колишніх садочків були приватизовані та використовуються не за призначенням. Сьогодні у Кіровограді є райони, де дошкільних закладів взагалі немає, – в Арнаутовому і Завадівці. Загалом, за даними статистики, на 100 місць у дитсадках претендують 130 діток.

переглядів: 1610
14:24

Звіт управління розвитку транспорту та зв’язку Кіровоградської міської ради про роботу зі зверненнями громадян щодо нетактовної поведінки водіїв автобусів за вересень 2012 року

переглядів: 866
14:08

У жовтні нинішнього року в обласному шкірно-венерологічному диспансері відкривається школа для надання допомоги батькам в лікуванні та профілактиці атопічного дерматиту в їхніх дітей.

переглядів: 1356
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.43623 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua