МЕНЮ


11:23

Хоча керівники вітчизняних правоохоронних, контролюючих органів і клянуться регулярно публічно, що, мовляв, у їхніх відомствах не ганяються за кількісними показниками, час від часу їхні підлеглі попадаються на фальсифікаціях, вчинених саме з метою створення видимості бурхливої службової діяльності.

переглядів: 750
11:13

Минулої п’ятниці футбольний клуб "Зірка" відзначив 101-річчя. Святкували з розмахом та по-спортивному.
У величезному павільйоні на території стадіону, до якого вела, як на кінофестивалях, широка й довга червона доріжка, розмістили експозицію майбутнього музею ФК "Зірка". Відвідувачі стадіону побачили світлини різних років, кубки, програмки, вимпели, книги – усе, що стосується нашої футбольної команди.

переглядів: 782
11:03

28 вересня на території державного музею-заповідника "Хутір Надія" відкрилося 42-е Всеукраїнське свято театрального мистецтва "Вересневі самоцвіти".
У врочистому відкритті фестивалю на Театральному полі після покладання квітів до погруддя Іванові Тобілевичу взяли участь голова ОДА Сергій Ларін, перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов, секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков, інші посадовці, а також багато шанувальників театрального мистецтва. Представники влади відзначили грамотами й цінними подарунками переможців 53-го обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів "Театральна весна Кіровоградщини". Вони ж у самому центрі паркової алеї знаменитих меморіальних дубів посадили дубок як символ пам’яті про корифеїв та продовження сталих театральних традицій краю.

переглядів: 1218
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9
pgt 0.38654 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua