МЕНЮ


17:06

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради своїм рішенням ввів мораторій щодо надання дозволів на переобладнання та перепланування квартир із будівництвом добудов та містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок на реконструкцію нежилих приміщень із будівництвом добудов до багатоквартирних жилих будинків до визначення прибудинкових територій цих будинків в порядку, встановленому чинним законодавством.

переглядів: 889
17:05

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради учора, 8 листопада, затвердив склад комісії з демонтажу тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності та Положення про комісію.

переглядів: 657
17:03

У зв’язку з проведенням будівельних робіт по будівництву індивідуальної газової котельні по вул. Орджонікідзе, 17/19 для забезпечення опаленням Кіровоградського академічного обласного українського музично – драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького виконавчий комітет Кіровоградської міської ради дозволив тимчасово перекрити рух автотранспорту по вул. Орджонікідзе від вул. Дзержинського до вул. Дворцової) з 8 по 22 листопада 2012 року.

переглядів: 643
17:01

Розглянувши звернення обласного комунального підприємства «ДНІПРО - КІРОВОГРАД», виконавчий комітет Кіровоградської міської ради скасував архітектурно – планувальне завдання на розміщення торговельних павільйонів по вул. 50 років Жовтня (напроти будинків № 23/34 та 25), що було надане Рибалкіній Наталії Григорівні.

переглядів: 690
16:59

10 листопада в Україні відзначається День вшанування ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ. Напередодні цієї дати в УМВС України в Кіровоградській області відбулися урочисті заходи.

переглядів: 1425
15:17

Учора в обласній філармонії відбулася презентація книги «Гордість Кіровоградщини. Ними пишається центральний регіон». У презентації взяли участь кіровоградський міський голова Олександр Саінсус, секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков, керівники підприємств, установ, громадських організацій, представники творчої інтелігенції.

переглядів: 822
pgt 0.39442 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua