МЕНЮ


16:21

Щороку 13 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день сліпих. У Кіровограді цього дня у приміщенні обласної організації Українського товариства сліпих в Кіровограді відбулись урочистості, на які були запрошені представники міської влади та активісти найчисленнішої в області первинної організації сліпих – кіровоградської.

переглядів: 744
15:51

C 31 жовтня по 4 листопада в місті Бухарест (Румунія) відбулася 17-я Міжнародна виставка обладнання та продуктів землеробства INDAGRA 2012, яка включає в себе експозиції різноманітних сфер агропромислового комплексу і вважається однією з найбільших виставок у Східній Європі.

переглядів: 866
11:52

Сплата роботодавцями до Пенсійного фонду внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гарантує найманим працівникам включення періоду роботи у даного роботодавця до їх страхового стажу, що безпосередньо впливає на визначення розміру пенсії під час її призначення.

переглядів: 964
10:57

Як вже повідомляла "ВГ" у статті "У Кіровограді збудують льодовий палац", наступного року в Кіровограді планується збудувати льодовий палац. На сьогодні вже обрано два майданчики, на одному з яких його зведуть, ведуться перемовини із підприємством, яке виконуватиме будівельно-монтажні роботи. Про це повідомив під час апаратної наради в ОДА у понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 635
pgt 0.41981 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua