МЕНЮ


16:28

Близько половини холодильників, що були незаконно встановлені у Кіровограді біля торговельних точок, уже прибрані. Про це повідомив під час наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради заступник міського голови Ігор Василенко.

переглядів: 743
11:17

Кіровоградська ОДПІ Кіровоградської області ДПС повідомляє, що Державна податкова служба запровадила сервіс, який дозволяє громадянам разом із податківцями остаточно подолати корупцію в лавах відомства, ліквідувати перешкоди, що заважають здійснювати підприємницьку діяльність, усунути складнощі у спілкуванні із посадовими особами. Ініціатива податківців має назву «Пульс податкової».

переглядів: 949
11:16

Згідно з ст.164 Податкового кодексу загальний оподатковуваний дохід фізичної особи – це будь-який дохід, який підлягає оподаткуванню, нарахований (виплачений, наданий) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду. Водночас відповідно до оподатковуваного доходу включається дохід, отриманий платником податку за зданий (проданий) ним брухт чорних та/або дорогоцінних металів, крім доходу, отриманого за брухт дорогоцінних металів, проданий Нацбанку України.

переглядів: 1125
11:15

Чи має право платник ПДВ зареєструвати в Єдиному реєстрі податкову накладну пізніше 15 календарного дня, якщо 15 день припадає на святковий чи вихідний день?

переглядів: 801
pgt 0.40677 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua