МЕНЮ


09:32

Громадяни можуть отримати реєстраційний номер картки платника податків (більш відомий як «ідентифікаційний номер», або ІНПП) не тільки за місцем проживання, а й у відділенні податкової служби за місцем отримання доходів чи за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування.

переглядів: 445
09:32

З наступного року підприємці, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть до податкової в автоматичному режимі. Це стане можливим завдяки впровадженню електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій.

переглядів: 492
09:31

Популярність центру сертифікації електронних ключів при ДПС у Кіровоградській області зростає прогресуючими темпами. З червня, коли цей сервіс розпочав свою роботу, клієнтами центру стали 1100 абонентів, при цьому 299 з них скористалися новою послугою протягом жовтня.

переглядів: 677
09:30

Працівники Світловодського МВ УМВС України в Кіровоградській області затримали підозрюваних у скоєнні вбивства, що сталося навесні цього року. Приводом до розправи із 73-річною місцевою жителькою, як з’ясувалося, стало бажання зловмисників отримати кошти на алкоголь.

переглядів: 552
09:28

З метою надання інформаційних послуг громадськості і споживачам ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» повідомляє про створення власного веб – сайту
kirovogradteplo.ucoz.com

переглядів: 1315
09:24

11 листопада 2012 року в м. Кривий Ріг на базі музичної школи № 4 пройшов семінар-практикум для керівників духових оркестрів на тему: «Сучасне духове оркестрове виконавство». На нього був запрошений Народний художній колектив оркестр духових інструментів «Зміна» Кіровоградського обласного ЦДЮТ (керівник Олександр Ніщеменко).

переглядів: 565
09:22

9 листопада 2012 року Народний художній колектив ансамбль бандуристів «Орія» Кіровоградського обласного ЦДЮТ (керівник Алевтина Чанковська) повернувся із м. Володимира з новою перемогою. Вихованці колективу брали участь у IV Всеросійському дитячо-юнацькому (відкритому) фестивалі національних культур «Содружество – 2012», який проходив за підтримки Володимирського регіонального відділення асамблеї народів Росії.

переглядів: 702
09:05

Традиційний захід серед ветеранів – фінал обласних змагань “Спорт для всіх – радість життя!” організовано та проведено Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з обласною радою організації ветеранів України 16 листопада 2012 року на базі Кіровоградського інституту розвитку людини.

переглядів: 470
« 1 2
pgt 0.40299 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua