МЕНЮ


14:20

Відтепер кіровоградським любителям покататися на дошці з коліщатками чи гірському велосипеді є де відточувати свою екстремальну майстерність – у Ковалівському парку на майданчику з кількома штучними гірками.

переглядів: 632
14:13

З 16 грудня нинішнього року набирають чинності зміни до законодавства України, що стосуються обмеження місць паління.

переглядів: 969 / коментарі (1)
14:05

Минулого тижня в Кіровоградській міській раді з нагоди Міжнародного дня студентів відбувся врочистий прийом міським головою Олександром Саінсусом студентської молоді.
Разом з керівником міста студентів привітали зі святом заступник міського голови Сергій Дьячук, начальник міського відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна й голова молодіжної ради при виконкомі міської ради Андрій Кур’ян.

переглядів: 561
14:03

Минулого вівторка в актовій залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу відбулася зустріч фахівців Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти з майбутніми випускниками шкіл. Освітяни обговорювали зі старшокласниками найактуальніші питання зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.

переглядів: 686
13:44

Близько половини холодильників, що були незаконно встановлені у Кіровограді біля торговельних точок, уже прибрали. Про це повідомив на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради заступник міського голови Ігор Василенко.

переглядів: 560
13:21

Ідея встановлення в обласному онкологічному диспансері та обласній дитячій лікарні суперсучасного інтерактивного обладнання для психологічної допомоги та реабілітації хворих дітей належить координаторам соціальних та креативних проектів "Рух життя" Марині Булатовій та Анні Бічкалюк.

переглядів: 559
13:17

Ситуація із захворюваністю на ГРВІ в Кіровограді відносно стабільна. У жовтні – листопаді грипу зареєстровано не було. Але медики прогнозують, що нас чекають дві хвилі грипу: в третій декаді грудня та наприкінці січня – на початку лютого наступного року.

переглядів: 624
12:54

Питання створення в нашій області єдиної служби екстреної медичної допомоги обговорювали медичні працівники, керівники міських та центральних районних лікарень під час наради з питань реформування медичної галузі, яку провела заступник голови облдержадміністрації Галини Пастух.

переглядів: 851
12:49

Надії Момот (у дівоцтві – Переверзєвій) із села Губівки Компаніївського району, яка народилася 23 березня 1923 року, в житті довелося зазнати чимало знегод і лиха. Та найстрашнішим був голод 1932 – 1933 років.

переглядів: 633
1 2 3 »
pgt 0.43182 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua